Kripto Paralar

2 ABD’li Siyasetçiden Dev SHIB İddiaları: SHIB ve FLOKI Aldı!

Popüler meme coin’lerden biri olan Shiba Inu (SHIB), yeni bir destekçi bulmuş gibi görünüyor. Ünlü isimlerin dikkatini çeken meme coin, bu sefer de ABD’li politikacı Shannon Bray’den destek aldı. Bray, yakın zamanda attığı bir tweet’te kripto para biriminden bahsetti.

Liberteryen politikacıdan SHIB tweet’i geldi

Bugün sabah saatlerinde, ABD Senatosu 2022 adayı Shannon Bray, Shiba Inu meme kripto para birimi hakkında bir tweet attı. Bray’e göre piyasa değerine göre on dördüncü sırada yer alan SHIB’in fiyatı 0,00003 dolar bölgesini yeniden ele geçirdiğinde, çok az dirençle kısa süre sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilecek.

Bray, SHIB ordusunu, kripto paranın Cuma gününü yüzde 20’nin üzerinde bir artışla kapatmasını sağlamak için “biraz ses çıkarmaya” çağırdı. Bray, Liberteryen Parti’den bir Senato adayıdır. Yazılım geliştirme, bilgi güvenliği ve yönetimi alanlarında çalıştı.

Diğer ünlü isimler de Shiba Inu tweet’i atıyor

Elon Musk, Shiba Inu köpeklerinin fotoğraflarını tweetlemeyi seven tek kripto fenomeni değil. Bir diğer ABD’li politikacı olan David Gokhshtein de şimdi Musk’ı takip etti ve ilk Dogecoin’e ve ardından SHIB ve FLOKI’ye ilham veren köpek ırkının bir resmini yayınladı. Gokhshtein, Dogecoin’i elinde tutuyor ve son zamanlarda SHIB ve FLOKI aldığını da tweetledi.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere son zamanlarda, Shiba Inu, Robinhood uygulamasının rakibi Public tarafından listelendi ve şimdi Arjantin merkezli emlak ajansı Candoli Propiedades tarafından kabul ediliyor. Topluluk, Robinhood uygulamasının bu günlerden birinde SHIB’yi de listelemesini bekliyor ve fiyatı 0,01 dolara kadar yükselteceğini umuyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu