Kripto Paralar

2 Analist, DOGE ve FLOKI İddialarını Paylaştı: Bu Seviyeler!

Dogecoin fiyatı, boğaların %125 değer kazanmaya hazırlandığını görüyor. Dogecoin fiyatı, fiyat hareketindeki sıkışmasını sürdürüyor. DOGE fiyatı çok iyi desteklendi, son birkaç haftadır alım tarafında hacim artışı görüldü. Analiste göre, ayıların geri çekilip yolu %125’lik bir boğa koşusu için açmasıyla yukarı yönlü bir hareket beklenebilir. Öte yandan, analiste göre, teknik kurulum FLOKI ayılarını desteklediğinden Floki Inu 0,000175 dolara doğru gidiyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

DOGE tahminleri

Dogecoin (DOGE) fiyatı Nisan ayından bu yana yükseliş trendinde ancak yol boyunca bir miktar hızlı fiyat hareketi gördü. Bununla birlikte, DOGE fiyat reaksiyonunun alt ucu, yeşil yükselen trend çizgisi etrafındaki boğalar tarafından sürekli olarak destekleniyor. Analist Filip L. diyor ki: “Fiyat sıkışması daha düşük zirveler ve daha yüksek düşüşler gördüğünden, 0,53 dolara doğru bir yükseliş patlaması bekleyin.” Dogecoin fiyatı, Eylül ayından bu yana son birkaç hafta içinde alım tarafı hacminin hızla arttığını gördü. Bu fırsatlarla boğalar, önceki veya yeni uzun pozisyonlarına daha fazla ağırlık ekleyebilir. Yeşil yükselen trend çizgisi sabit kalıyor ve yakın zamanda pes edecek gibi görünmüyor. DOGE fiyatı, iki hafta önce sadece bir tekrar test ile üst taraftan kırmızı alçalan trend çizgisinin biraz zayıf göründüğünü görüyor. Analiste göre, Dogecoin’deki kısa modellerin eşleşmesi için mevcut monte edilmiş satın alma hacminin seviyesi çok büyük olduğundan, DOGE fiyatı kesinlikle bunun üzerine çıkacaktır.

Analiste göre, Dogecoin fiyatı hareketi desteklemek için bir miktar arka rüzgar aldığında, kırılmanın daha da hızlanmasını bekleyin ve DOGE fiyatı herhangi bir karşı ağırlık için herhangi bir ayı olmadan oldukça hızlı bir şekilde 0,53 dolara yükselebilir. DOGE fiyatındaki mevcut rallinin omurgası tutmazsa, 0,20 dolarlık seviyenin sağlam kalmasını bekleyin. Geçtiğimiz haftalarda bu seviye S1 destek seviyesi olarak mevcuttu ve henüz herhangi bir test görmedi. Analiste göre, altcoin hala medyada mevcut olduğundan ve bundan biraz rüzgar aldığından boğaların Dogecoin fiyatını artırdığını görecektir.

FLOKI için tahminler

Analist Dhwani Mehta’ya göre, teknik kurulum FLOKI ayılarını desteklediğinden Floki Inu 0,000175 dolara doğru gidiyor. Floki Inu fiyatı, 4 saatlik grafikteki düşüş tekniklerinin ortasında aşağı bakıyor. FLOKI boğaları, Floki Inu’nun muhtemelen dört kripto borsasında listelenmesinden etkilenmedi. 0,00022 ABD dolarını savunmak FLOKI boğaları için kritik öneme sahip, sert direnç 0,000255 ABD dolarında bekliyor. Floki Inu fiyatı, geçen haftaki dalgalı işleme tanık olduktan sonra bu Pazar daha düşük seviyelerde istikrar kazanmaya çalışıyor.

Köpek temalı kripto para, 4 Kasım’da ulaşılan 0,000405 dolarlık rekor seviyelerden daha derin bir düzeltme görerek ikinci bir haftalık kayıp kaydetti. FLOKI fiyatı, analiste göre, bu ay şimdiye kadar köpeklerden ilham alan meme paralarına yatırımcıların ilgisini azaltarak, yakın vadede düzeltici düşüşünü artıracak. Floki Inu fiyatı, azalan üçgen desteğini test ediyor. Floki Inu’nun dört saatlik grafiğinde görüldüğü gibi, Floki’nin ayıları, kripto paranın daha yüksek seviyelerde direnememesinden sonra dizginleri elinde tutuyor. Bunu yaparken, Floki’nin fiyatı kritik kısa vadeli düşüş eğilimi olan 21-Basit Hareketli Ortalama’yı (SMA) 0,000243 doları da kırdı.

Düşüş hareketi, FLOKI fiyatında yeni bir satış dalgasını tetikleyerek yatay trend çizgisi desteğini 0,0022 ABD dolarında açığa çıkardı. Analiste göre, bu seviyenin altında kapanan dört saatlik bir mum çubuğu, iki haftalık bir alçalan üçgen oluşumundan aşağı yönlü bir kopuşu doğrulayacaktır. Analiste göre, 0.000175 dolardan yatay (turuncu) trend çizgisi desteğine doğru büyük bir satış daha sonra ortaya çıkacak. Göreceli Güç Endeksi (RSI) keskin bir düşüş gösteriyor ve daha fazla düşüşe yer açıyor.

Analistin FLOKI öngörüleri şöyle devam ediyor: Herhangi bir yukarı yönlü düzeltme, 21-SMA desteğine dönüşen direncin üzerinde kabule ihtiyaç duyacaktır. FLOKI boğaları daha sonra düşen trend çizgisi direnci olan 50 ve 100-SMA’ların kesişimi olan 0,00255 dolar civarında bir sonraki önemli dirençle karşılaşacak. Cumartesi günü onaylanan 50 ve 100-SMA düşüş crossover’ın FLOKI fiyatındaki acıyı artırdığını unutmayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu