BankacılıkKrediler

3 Ay Ödemesiz Kredi

3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Dünyanın pek çok ülkesinde yayılan hastalık maalesef ki ülkemizde de yayıldı. Bu zorlu dönem insanları psikolojik olarak zaten zorlarken çalışamayan, işyerinin kepenklerini açamayan ve birçok nedenle maddi sıkıntılar yaşayan insanları da oldukça etkiledi. İşte bu aşamada ekonomik kalkınma sürecinde bankalar kredi kampanyalarında çeşitli kampanyalar sunuyorlar.

Normalleşme sürecine girdiğimiz bu dönemde ülkemizde bankalar artık ertelemeli kredi kampanyaları düzenlemeye başladı. Normal kredi çektiğimizde diğer ay ödemeye başlarken bu ertelemeli krediler ile 3 ay erteleme hakkına sahibiz. 90 gün erteleme hakkının sağlandığı ertelemeli ihtiyaç kredisini sizler için araştırdık.

3 Ay Ertelemeli Kredi Ve Koşulları

Bankaların prosedürlerine baktığımızda resmi işlemlerde yer alan 18 yaşını doldurmuş olmak, ertelemeli kredi alırken de karşımıza çıkmaktadır. Aylık gelirinizi resmi bir evrakla belgelemeniz ve kredi çekebilme konusunda herhangi bir resmi engelinizin olmaması da diğer şartlardandır.

Bankalar kendi şartlarını oluşturmuş ve ertelemeli kredide hangi olanakları sunduğunu da resmi sayfalarında duyurmuşlardır. Hangi bankadan kredi çekmek istiyorsanız, bu imkanı hangi banka sağlıyor bilmek istiyorsanız ya da hangi banka hangi kampanyayı sunuyor diye soruyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Tabi daha ayrıntılı ve kesin bilgiler ilgili bankaların resmi internet sitelerinde yer almaktadır. Normalleşme sürecine bankalar da katılım göstererek 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vereceklerini açıkladılar.

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli Kredi

90 gün erteleme ile ihtiyaç kredisi veren bankalara baktığımızda Yapı Kredi bu bankalar arasında yer almaktadır. 60 aya varan vade olanağı ve 3 ay erteleme imkanı ile ertelemeli kredisi ile bankaların rekabet ortamında o da kendine yer edinmiştir.3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi için bankanın resmi internet sayfasını kullanarak ya da mobil üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi talebiniz için bankaya gidip bilgi almak sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Şekerbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Ertelemeli kredi kampanyalarına Şekerbank da dahil olmuştur. Kampanyası hakkında ayrıntılı bilgileri resmi internet sitesinde yayınlayan banka, kampanyadan yararlanabilmek için de kredi notu yüksek olma şartına da yer vermiştir.

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Akbank müşterisi olanlar internet sitesinden ya da müşteri temsilcisi aracılığıyla başvuruda bulunabilirler Akbank müşterisi değilseniz bankaya şahsi başvuru yapmanız gerekmektedir. Yanınızda nüfus cüzdanınız ve mal beyanınızın olduğu bir belge ile gitmeniz gerekmektedir. 3 ay ertelemeli kredi kampanyasının geri ödeme faiz oranını bankanın internet sayfasından öğrenebilirsiniz. Vade oranı en fazla 36 ay olarak belirlenen ve ilk ödemenin de en fazla 92 gün ertelenebilmesi, bankanın ifadesinde yer alan bilgilerdendir.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Vakıfbank kredi kampanyasında esnek ödeme imkan sunan diğer bankalardan biri olarak öne çıkmaktadır.  Artan ya da azalan taksitli ödeme, aylık eşit taksitli ödeme imkanı ya da 3 ayda bir eşit taksitli ödeme gibi ödeme fırsatları sunan Vakıfbank a ertelemeli krediniz için başvuruda bulunabilirsiniz.

Cepte TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi

Bayramda 100.000 TL ’ye kadar tüm ihtiyaçların için CEPTETEB ’in %1,59 ’dan başlayan faiz oranlarıyla 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası sunan Cepte TEB başvuru kolaylıkları sunmaktadır. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi bir tüketici kredisi olarak ön plana çıkmaktadır.  3-36 ay aralığındaki vadelerde ve 1.000 TL ’den 100.000 TL ’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Kredi vadesine gelince vade ertelemeli dönem dahil en fazla 36 ay olabilir.  Ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer alan TEB Bankasının kampanyasının detaylarını bankadan öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank Ertelemeli Kredi

QNB Finansbank ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Ancak Finansbank ertelemeli kredi verirken kredi başvurularını sadece kamu personeline yönelik yapılmasına izin vermiştir. Bu açıdan başvuruyu sadece kamu personelinin yapabileceğini de belirtmiş olalım.

Ertelemeli kredi başvurusunun detaylarını paylaştığımız bu yazımızda sizlere bilgi sunmayı amaçlamaktayız. Lütfen başvurularınızı şahsen ve bireysel olarak ilgili bankaların şubelerine yapınız. Sitemiz sadece bilgilendirme amacıyla hizmet vermektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu