Kripto Paralar

3 Defa Bilen Analistten Shiba Inu ve DOGE İçin Büyük Uyarı!

Tanınmış piyasa analisti Mike McGlone, popüler köpek temalı meme coin’ler Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) hakkında bir uyarıda bulunuyor. Bazı tahminleri tutan analist, altcoin piyasasını da analiz ediyor. Detaylara birlikte bakalım…

Mike McGlone, Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) için uyardı!

Bloomberg analisti Mike McGlone, Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) fiyatlarındaki son düşüşün, yatırımcıların spekülatif kripto para birimlerinden uzaklaştığının bir işareti olduğunu belirtti. Ayrıca analist, bunun bir an önce gerçekleşmesinin daha iyi olacağına da inandığını söyledi. Mike McGlone konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Meme coin’lerin bir miktar düzeltilmesi, gelişen, güçlenen ekosistemin gerekli bir parçası olarak cesurları baskılayabilir. Spekülatif kripto paralar ne kadar erken bir temizlik yaşarsa, kripto benimsenmesi için bunun o kadar iyi olduğunu düşünüyoruz.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Mike McGlone, Bitcoin’de 10.000 doları, 12 bin doları ve 50.000 doları bildi. Bu nedenle yatırımcılar analistin tahminlerini dikkatle izliyor.

ZeroHedge SHIB çöküşünü önceden haber verdi!

SHIB’nin Ekim ayındaki fiyat düşüşünü doğru tahmin eden analist ZeroHedge, Shiba Inu’nun en yüksek zirvesini kaydetmesinden bu yana %54 düştüğünü öne sürerek tahmininin doğru olduğunu belirtti. ZeroHedge konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SHIB’ye giriş ve çıkışı tweetledim. Size tüm SHIB hikayesinin bu olduğunu söyledim ve çoğunuz bunu söylediğim için bana kızdınız. Şimdi geriye dönüp bakınca, umarım sadece yardım etmeye çalıştığımı görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu