Kripto Paralar

3 Metaverse Coin’den Harika Performans: Yüzde 25.000 Yaptı!

Kripto dünyası, uzaydaki tüm kullanıcılarına en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Bu sefer metaverse, kullanıcıların hayal güçlerini hayata geçiren inanılmaz teknolojisiyle kripto alanını sallıyor. Kriptokoin.com haberlerinden de takip ettiğiniz üzere, bu sayede, sanal gerçeklik (VR) teknolojisine ve metaverse ile ilgili diğer içeriğe sahip metaverse coin projeleri artık yükselişte.

Patlayan metaverse coin projeleri: MANA, ENJ ve AXS

Decentraland (MANA) ve Enjin Coin (ENJ), teknolojilerini metaverse ile bağlayabilen kriptolardan ikisi. Kripto analisti Jay Manila’ya göre, bu kriptolar artık kullanıcıların dikkat etmesi gereken alandaki en sıcak metaverse coin projelerinden bazıları. Çünkü, MANA ve ENJ, %2.000’in üzerinde bir yıllık büyüme oranını başarıyla kaydettiler ve yatırımcılarını oldukça memnun ettiler. Analist, gerçekten de bu yükselişin, küresel olarak yatırımcıların gözden kaçırmaması gereken bir şey olduğunu belirtiyor.

Ayrıca, Blockchain metaverse projesini kullanan bir kripto oyun platformu olan Axie Infinity (AXS) de yükselişte. Ayrıntılı olarak, AXS, en son ekosistem geliştirmesi ve oyun geliştirmeleri nedeniyle son zamanlarda fiyatını artırmaya devam ediyor. Yazının yazıldığı sırada AXS, %25.000’in üzerinde iştah kabartıcı bir yıllık büyüme oranıyla ve 144,47 dolarlık bir yükseliş fiyatıyla işlem görüyordu.

Analist, kripto piyasası yükseliş pozisyonuna doğru yol alırken, AXS’nin de yoluna devam ettiğini söylüyor. İlginç bir şekilde, piyasadaki altcoin’lerin çoğu artık yeşil renklerle parlıyor. Kripto dünyasındaki topluluklar tarafından sevilen bir renk. Gerçekten de uzaydaki çeşitli ağların elde ettiği bu başarılar kripto dünyasını ve yatırımcılarını gururlandırıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu