Kripto Paralar

8’den Fazla Bilen Analist, 6 Altcoin Seçti: Bunlar En Süratli Atlar!

Yaygın olarak takip edilen kripto para analisti Smart Contracter, önemli altcoin tahminlerinde bulunuyor. Analist, üç Ethereum rakibinin büyüme için akıllı sözleşme platformu Solana’dan (SOL) daha fazla alana sahip olduğunu söylüyor.

Smart Contracter: Ethereum’da long ve güçlüyüm!

“Smart Contracter” olarak bilinen analist, 183.000 Twitter takipçisine, Elliott Wave’de tanımlanan üç dalgalı ‘A, B, C’ modelinde düzeltme yaptıktan sonra Ethereum‘un (ETH) tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşacağını söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Haftalık bir önceki ATH yeniden testi ile ETH’de güzel temiz ABC yapıldı, dibe vurduk ve buradan ATH’yi görüyoruz, long ve güçlüyüm.

Kaynak: SmartContracter/Twitter

Smart Contracter: Bu 3 altcoin projesinde büyük fırsatlar var!

Piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto para birimine bakan Smart Contracter, Solana’nın hala daha fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu söylüyor. Bununla birlikte analist, akıllı sözleşme Blockcahin’leri Avalanche (AVAX), Terra (LUNA) ve Fantom (FTM) gibi Ethereum rakiplerinde daha iyi fırsatların bulunduğunu belirtiyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bebeğim SOL’u şimdi bırakıyorum. Bu bebeği bilinmezlikten ilk 5’e soktum. Hala çok fazla artı olduğunu düşünüyorum ama yüzde kazançlar açısından LUNA, FTM, AVAX ve diğerleri gibi buraya geri dönecek daha iyi katman 1 atları var.

Kaynak: SmartContracter/Twitter

Smart Contracter: Bitcoin ve CRV konusunda da iyimserim…

Kripto analisti ayrıca Bitcoin (BTC) ve merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Curve DAO’nun (CRV) yönetim tokeni konusunda da iyimser. Analist, BTC’nin yaklaşık %10 oranında düzeltilmesinden sonra 61.000 dolar seviyesinden Bitcoin satın aldığını söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC de çok sıcak görünmüyor, 61 binde teklif veriyor, muhtemelen açılması bir hafta kadar sürecek…

Kripto analisti, DeFi tokeni üç dalgalı bir modelini tamamladıktan sonra CRV satın aldığını söyledi.

Kaynak: SmartContracter/Twitter

İşte Smart Contracter’ın başarılı BTC ve altcoin tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıca analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü. Smart Contracter, geçtiğimiz dönemlerde Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara doğru geri çekilirken genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti.

Usta analist bu tahmininde de haklı çıktı ve altcoin kanamasını önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten analist, bu tahmininde de haklı çıktı. Ayrıca analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde öngördü. Analist, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un Eylül 2021’deki son geri çekilmesini doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini yakından izliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu