Kripto Paralar

8’den Fazla Bilen Analist: Bu Altcoin, BTC ve ETH’yi Gölgede Bırakacak!

Başarılı kripto analisti Smart Contracter, kritik bir altcoin tahmininde bulunuyor. Analist, bir Ethereum (ETH) rakibinin mevcut seviyelerinin dört katından fazla yükselmeye hazır göründüğünü söylüyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Smart Contracter: Popüler altcoin SOL benim en büyük çantam

“Smart Contracter” isimli analist, 174.900 Twitter takipçisine, Solana’nın (SOL) hem ETH hem de Bitcoin‘i (BTC) gölgede bırakacağını söylüyor. Analistin hedef fiyatı şu anda 900 dolar ve SOL’un mevcut değerinden %360’tan fazla bir değer artışını temsil ediyor. Esas olarak Elliot Wave teorisine dayanan analist, Solana’nın Ethereum’a karşı eşleştirildiğinde boğa olduğunu, Bitcoin’e karşı eşleştirildiğinde de yükselişe geçtiğini söylüyor.

Elliot Wave teorisi, bir dizi dalga halinde grafiklerde kendini gösterme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini kullanarak varlıkların nereye gittiğini belirleme yöntemidir. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aylık hatırlatmada 900 dolarlık Solana (SOL) fiyatı şaka değil, olacak… ETH/BTC yükseliş görünüyor, SOL/BTC yükseliş görünüyor, ancak SOL/ETH de yükseliş görünüyor, bu yüzden doğal olarak SOL benim en büyük çantam ve BTC ve ETH’den daha iyi performans gösterdiğine inanıyorum.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: SOL burada daha yeni başlıyor

Smart Contracter, altcoin projesinin iki önemli direnç seviyesinin üzerine çıkmasından sonraki ilk günlerinde olduğuna inandığını söyledi. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SOL burada daha yeni başlıyor.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

Smart Contracter: SOL, BNB’yi takip ederse, 900 dolara gidebilir!

Smart Contracter Solana’nın, bu yıl Ocak ve Mayıs ayları arasında %1.600’ün üzerinde bir artışla rekor seviyeye ulaşan Binance Coin’e (BNB) benzer grafik davranışı sergilemeye başladığını söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aynı hisler, aynı anlatı… SOL, BNB’nin sahip olduğu koşuyu takip ederse, 900 dolara gidebilir.

Kaynak: Smart Contracter/Twitter

İşte Smart Contracter’ın başarılı BTC ve altcoin tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıca analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü. Smart Contracter, geçtiğimiz dönemlerde Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara doğru geri çekilirken genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti.

Usta analist bu tahmininde de haklı çıktı ve altcoin kanamasını önceden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten analist, bu tahmininde de haklı çıktı. Ayrıca analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de doğru bir şekilde öngördü. Analist, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un Eylül 2021’deki son geri çekilmesini doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini yakından izliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu