Kripto Paralar

ABD’li Siyasetçiden “Çok Konuşulacak” Shiba Inu Yorumu!

ABD Donanması emektarı ve Senatör adayı olan Shannon Bray, Shiba Inu (SHIB) desteğiyle gündeme geliyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere ABD’li politikacı, Eylül ayından bu yana SHIB yatırımı ile ünlendi. Son röportajında da meme coin’den bahsetmeden edemedi.

Shannon Bray, Shiba Inu hakkında konuştu

Bray, yılın başlarında Dogecoin ve Shiba Inu coin’ini şaka olarak satın aldı. SHIB’in yükseliş yaşamasıyla Bray, SHIB’in 1 sentin üzerine çıkması durumunda elindekileri tüm gazilere bağışlamayı amaçladığını söyledi. Kendilerini “SHIB ARMY” ilan eden üyelerden oluşan bir çevrimiçi topluluk, projenin rüzgarını yakalayarak, bu gayeyi sosyal medyada yaydı. Bağışını Twitter üzerinden yayınladıktan kısa bir süre sonra, diğer iki yatırımcı SHIB tokenlerini cüzdanına gönderdi ve bağışın üç katına çıkmasına neden oldu.

SHIB bağışını herkese açık hale getirdiğinden beri, Bray’in Twitter takipçisi 35.000’in üzerine çıktı. Twitter üzerinden yaptığı sohbetlere dayanarak, takipçileri ABD ve Hindistan’dan Brezilya ve Arjantin’e kadar dünyanın her yerinde yaşıyor ve Shiba Inu’ya gerçekten inanıyorlar. SHIB’in bir dolara ulaştığını görmeyi umduğunu, ancak bunun olacağını gerçekten düşünmediğini itiraf etti.

Bray, SHIB’in token başına mikroskobik değerinin, kripto para piyasalarına yatırım yapmak için daha az harcanabilir geliri olan kişilere çekici geldiğini iddia etti.  Bray’in SHIB bağışında 11 Eylül’den bu yana elde edilen kazanımlar, bağışların şu anda yazının yazıldığı an itibariyle yaklaşık 16.000 dolar değerinde olduğunu gösteriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu