Kripto Paralar

ABD’li Siyasetçiden Sevindiren SHIB ve DOGE Yorumları!

PAC Protokolü CEO’su ve politikacı David Gokhshtein, en popüler meme para birimi (ve Elon Musk tarafından tercih edileni) Dogecoin’in öncü kripto para birimi BTC’ye birçok insanı çektiğini önerdi. Gokhshtein, ayrıca, Shiba Inu’yu (SHIB) araştırıyor.

Gokshtein’dan DOGE ve SHIB tweet’leri

Gokhshtein, tweetlerinde PAC Protokolü dışında sıklıkla diğer kripto para birimlerinden bahsediyor. Krptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere geçmişte, Ripple’a bağlı XRP ve Bitcoin; Gokhshtein tarafından oldukça sık dile getirildi. Şimdi, influencer ve eski Cumhuriyetçi kongre adayı Gokhshtein, diğer coin’lerin yanı sıra meme coin’lerini araştırıyor. Özellikle Dogecoin hakkında tweet atıyor ve Shiba Inu’yu (SHIB) araştırıyor.

Bugün DOGE hakkında bir tweet atarak 2013 yılında BTC parodisi olarak başlayan bu para biriminin birçok insanın Bitcoin ile ilgilenmesini sağladığını belirtti. İnternette mevcut olan birden fazla ücretsiz veriden bahsetti.

Mark Cuban, DOGE’u Bitcoin maksimalistlerine karşı savunuyor

Gokhshtein’ın yanı sıra, Mark Cuban, DOGE’u kripto alanına girmek için harika bir coin olarak savunuyor. Milyarder yatırımcı, Shark Tank’in jürilerinden biri ve Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, podcaster ve Bitcoin maksimalisti Preston Pysh ile Twitter’da DOGE hakkında tartıştı.

Cuban, Twitter Spaces’ta canlı bir sesli sohbete katıldı. Orada, son zamanlarda oldukça sık söylediği şu cümleleri tekrarladı: DOGE, “kripto alanına harika bir giriş”, “kripto hakkında ucuz bir öğrenme yolu”.  Yine de Cuban, Bitcoin’e de hayran, ancak BTC’nin büyük bir değer deposu olduğuna inanıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu