Kripto Paralar

Açıklandı: Trader’lar Cardano ve Bu 12 Altcoin’de Yükselişte!

Yakın tarihli bir anket Solana(SOL), Polkadot (DOT) ve Polygon (MATIC) dahil olmak üzere yatırımcıların 13 altcoin projesinde yükselişe geçtiğini ortaya koyuyor. Cardano ve (ADA) ve Uniswap (UNI) listenin ilerleyen sıralarında.

Katılımcılar 30 tokenden bu altcoin projeleri seçti

Real Vision Exchange Kripto Anketi, kullanıcılara yönelttiği sorularla 30 token üzerindeki yatırımcı hissiyatını analiz etmek için yapıldı. Anket, iki bağımsız geliştirici tarafından oluşturulan ve makro guru Raoul Pal tarafından desteklenen Real Vision Bot tarafından gerçekleştirildi. Sonuçlara göre trader’ler akıllı sözleşme platformları Polkadot (DOT) ve Solana (SOL) ile Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’dan (MATIC) oluşan bir portföyü tercih ediyor.

Yatırımcıların listesinde Cardano (ADA)’da var

Yukarıdaki üçlünün dışında, ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir ekosistem Cosmos (ATOM)’da listede yer alıyor. Ayrıca, sonraki sıralarda Terra (LUNA) ve Cardano (ADA) var. Daha alt sıralarda olan oracle ağı Chainlink (LINK), Ethereum rakibi Avalanche (AVAX), Ethereum tabanlı token Enjin Coin (ENJ) ve merkezi olmayan borsa Uniswap (UNI), sırasıyla daha az tahsislere sahipler. Dokuzuncu sırada ise Stellar (XLM) ve XRP ile depolama Blockchain’i Filecoin (FIL) yer alıyor.

Real Vision, katılımcıların mutlaka oy verdikleri kripto para birimlerini elinde bulundurmadıklarını açıklıyor:

Elbette kendi konumlarına göre oy verebilirler, ancak aynı zamanda sadece duygularına veya ileriye dönük bakış açısına göre de oy verebilirler. Kendi kitabının tercih edilen tahsisatın 1:1 olmamasının birçok nedeni var.

Listede Bitcoin (BTC) bariz bir şekilde yok. Pal, topluluğun bu yokluktan sorumlu olduğunu vurguluyor.

Biz değil – tahsisi yapan topluluk… Tam olarak sizlersiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu