Kripto Paralar

Altcoin Fiyatı Uçtu: Tanınan Borsadan Kıymetli Anlaşma!

Crypto.com’un Los Angeles’taki ikonik Staples Center’ın isim haklarını almak için yaptığı rekor kıran anlaşma, kripto para sektöründe haftanın tartışmasız en büyük haberi oldu. Kirpto analisti Steven Msoh’a göre, kaşlarını kaldırsa da, anlaşma Singapurlu şirket için şimdiden karşılığını veriyor gibi görünüyor. Bu arada, altcoin projesinin tokeni %30 arttı. Analist, Coinbase ve FTX ile birlikte, spor anlaşmaları yeni kullanıcılar getiriyor gibi göründüğü için trade hacmini artırdığını belirtiyor.

Anlaşma sonrası altcoin projesi, ATH raptı

Crypto.com, Staples Center’ın sahibi AEG ile bu hafta mekanın adını Crypto.com Arena olarak değiştirmek için bir anlaşma yaptı. CNF’nin bildirdiği üzere, bu ABD spor tarihindeki en büyük isim hakları anlaşmasıydı. Staples Center, önde gelen bir NBA franchise’ı olan LA Lakers’ın yanı sıra LA Clippers, WNBA’dan LA Sparks ve NHL’den LA Kings’e ev sahipliği yapıyor. Analist, görünüşe göre 700 milyon dolarlık anlaşmanın şimdiden temettü ödediğini düşünüyor.

Crypto.com’un yerel tokeni CRO, duyurunun ardından tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) 0,598 dolar olarak belirledi. CoinMarketCap verilerine göre CRO, ATH’sine ulaştıktan sonra gerilemeye başladı ve yazının yazıldığı sıralarda son 24 saat içinde %1,2 kayıpla 0,5029 dolardan işlem görüyordu.

CRO son 24 saatlik grafik / Kaynak: CoinMarketCap

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, dünyanın gözleri, önümüzdeki yirmi yıl boyunca adı en ünlü NBA takımıyla ilişkilendirilecek olan alcoin projesine çevrildikçe hacim de arttı. Sadece birkaç gün önce 200 milyon doların altındayken %1.000 artışla 2 milyar doların üzerine çıktı. 14 milyar dolarlık toplam piyasa değeri ile Crypto.com, DeFi kralı Uniswap ve Oracle ağı Chainlink’in önünde bir nokta olan şu anda piyasadaki en büyük 17. altcoin projesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu