Kripto Paralar

Altcoin Kâhini, Ralli Yapacak 3 Altcoin’i Açıkladı!

Popüler bir kripto stratejisti ve traderı, Bitcoin (BTC) bir sonraki direnç seviyesine doğru ilerlerken üç altcoin projesinin dikkat çekmesini beklediğini söylüyor. Analist, daha önce gerçekleşen tahminleriyle gündeme gelmişti.

Analist, Bitcoin ve 3 altcoin’in sıradaki hamlesini açıkladı

Kripto alanında Capo olarak bilinen ve daha önce çeşitli tahminleri tutmuş olan analist, 177.400 Twitter takipçisine Bitcoin’in önümüzdeki aylarda 100.000 doları kırmadan önce yakında 60.000 dolara ulaşmasını beklediğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere BTC, sabah saatlerinde kısa bir süreliğine kritik 60.000 dolar seviyesini kırdı. CryptoCapo, daha önce BTC’de 3.500 doları ve XRP’de 0.11 doları işaret ederek bu seviyeleri doğru tahmin etmişti. Ayrıca 2 ay önce, Cardano’nun yükselişini sürdürmeden önce 1.9 dolara ineceğini de öngörmüştü.

Altcoin piyasasına gelince, Capo, Bitcoin’in genel kripto piyasası sınırındaki hakimiyetinin tarihi bir direnç seviyesine ulaştığını gösteren bir grafik paylaşıyor. Trader, ufukta bir miktar kayma olduğuna inanıyor. “LMAO ve bazı insanlar BTC.D (Bitcoin dominansı) yüzde 5 arttığı için ukala davranıyor. İyi şanlar,” diyor

Kaynak: Capo/Twitter

Capo, altcoin sezonu yaşanacağını düşünüyor

Genel altcoin piyasası ısınırken, Capo; Polkadot (DOT) için en büyük potansiyel kazancı görüyor, ardından Cardano (ADA) ve Ethereum (ETH) geliyor. Capo, yükseliş ölçeğini aşağıdaki şekilde ortaya koyuyor:

DOT/BTC mega yükselişte. ADA/BTC çok yükselişte. ETH/BTC yükselişte. Burada BTC.D (Bitcoin hakimiyeti) konusunda iyimser olmak istiyorsanız, bu size kalmış. Ben tamamen altcoin’lerdeyim.

Yazma sırasında, zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolü DOT, geçen haftaya göre yüzde 24,9 arttı ve değeri 40,58 dolar oldu. Ölçeklenebilir merkezi olmayan platform ADA, neredeyse bir hafta öncesiyle aynı olan 2,20 dolarda bulunuyor. CoinGecko’ya göre, açık kaynaklı akıllı sözleşme Blockchain’i ETH, geçen Perşembe gününden bu yana yüzde 6,2 arttı ve şu anda 3.813 dolar değerinde. Capo, ayrıca, neden yeni bir altcoin sezonu gördüğünü aşağıdaki şekilde açıklıyor:

Şimdi Bitcoin yükseliş senaryosunu onaylıyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde 100 bin dolar ve daha yüksek hedeflerin gerçekleşmesi muhtemel. Bu, insanların rahat etmesi ve altcoin’ler üzerinde spekülasyon yapmaya başlaması için mükemmel bir senaryo yaratacaktır… BTC hakimiyet tablosu (BTC.D) – büyük gizli düşüş eğilimi ortaya çıkıyor ve yeşil destek zayıflıyor. Benim düşünceme göre, 2018’in en düşük seviyelerini (yüzde 36.50) alacak ve altcoin sezonu bu noktada bitebilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu