Kripto Paralar

Altcoin Kâhini’nden “BTC, ADA, ETH, SOL, DOT ve BNB” Tahminleri!

Kriptokoin.com olarak analizlerini aktardığımız Capo Of Crypto (CryptoCapo), boğa döngüsü sırasında bir kripto paranın Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA)’dan daha iyi performans göstermeyi başaracağını söylüyor. Capo, XRP’nin 0,11 ve 0,13 dolara ulaşacağı 2020 yılında nokta atışı tahminleriyle tanınmıştı. Analist ayrıca, Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve diğer altcoin projelerinin gördüğü bazı büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yakından takip ediliyor ve son iddiası DOT’un 5 büyük kripto para birimini geride bırakacağı yönünde.

Capo: BTC muhtemelen %50 BTC.D direncinde duracak

Capo olarak bilinen takma adlı kripto analisti, kripto piyasasının geri kalanına kıyasla Bitcoin’in piyasa değeri olan Bitcoin dominansının daha yüksek bir trendde göründüğünü, ancak muhtemelen %50 seviyesinde sert bir dirence çarpacağını söylüyor. Analist ayrıca, Bitcoin’in en son tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında, Bitcoin hakimiyetinin sonunda zirveye ulaştığını ve düştüğünü ve altcoinleri yeni bir yükselişe geçirdiğini söylüyor. Capo’ya göre, aynı senaryo tekrar gerçekleşebilir. Analist döngü sonuna kadar altcoinlerde kalacağını belirtiyor:

BTC.D güncellemesi. %49-50’ye kadar olan hareket gerçekleşebilir. En son BTC yeni bir ATH yaptığında, dominans birkaç gün boyunca yükselmeye devam etti. Er ya da geç yeni düşüşler yapacak. Döngünün sonuna kadar altcoinleri tutacağım.

Capo, Ethereum’dan BTC’yi geçmesini bekliyor

Sermaye altcoinlere geçmeye başladığında analist, Bitcoin çiftinin (ETH/BTC) zaten tüm zamanların en yüksek seviyesinin hemen köşede olduğunu gösteren bir yükseliş yapısı oluşturduğuna dikkat çekerek, Ethereum’un Bitcoin’den büyük ölçüde daha iyi performans göstermesini bekliyor.

ETH / BTC Yeniden birikim gibi görünen bir aralıkta hızla zıplamak. Bu, yükseliş yapısının daha düşük bir seviyesidir. Dezavantajı için bahse girmezdim. Bu, altcoin sezonu için iyi.

Capo’ya göre ADA, ETH, BNB ve SOL arasında dengeler değişebilir

Capo, Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi performans göstermesiyle, Cardano’nun (ADA) ETH’den, Binance Coin’in (BNB) Cardano’dan daha iyi performans göstereceğini ve Solana’nın (SOL) Binance Coin’den daha iyi performans göstereceğini tahmin ediyor. Analistin hepsinden daha iyi performans göstereceğini tahmin ettiği tek altcoin, akıllı sözleşme platformu Polkadot (DOT). Capo şunları söyledi:

Döngü sonuna kadar beklenen performans: DOT > SOL > BNB > ADA > ETH > BTC.

CoinGecko’ya göre Polkadot, Temmuz ayında 11 dolardan büyük bir toparlanmanın ardından şu anda 40 dolardan işlem görüyor. Nihayetinde, yakından takip edilen stratejist, Bitcoin’in mevcut fiyatlardan yaklaşık %145’lik bir artış olan 150.000 dolar seviyesinin üzerinde işlem gördüğünde tüm kripto piyasası döngüsünün sona ereceğini öngörüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu