Kripto Paralar

Altcoin Patlaması: Bu 15 Altcoin, Bugün Yeni ATH’ye Ulaştı!

Bitcoin, 10 Kasım itibariyle ATH seviyesini 68,789.63 dolar olarak yenilerken, birden fazla altcoin projesi de bu yükselişe eşlik etmeye devam ediyor. CryptoDiffer verilerine göre bugün IDIA, EGLD, SOUL, ALEPH ve QRDA ilk 5 olmak üzere onlarca kripto para birimi yeni zirvelere ulaştı. Bizde, Kriptokoin.com olarak verileri detaylandırdık. İşte ayrıntılar…

Bugün ATH’ye ulaşan 15 altcoin

CryptoDiffer listesini ATH seviyesini koruyabilen altcoin’lere göre sıralıyor. İlk sırada yer alan merkezsiz inkübatör, fırlatma rampası ve takas ekosistemi IDIA, bugün 2,87 dolara bir hamle daha yaparak keşif modunda olduğunun sinyallerini verdi. Ancak listenin en ilginç ismi Elrond (EGLD) olabilir. Sharding teknolojisi sayesinde en hızlı işlemleri sunmayı amaçlayan Elrond, durgun bir 2020’nin ardından en fazla yükselen altcoin’ler arasında ilk sıralarda yer almaya başlıyor. EGLD bugün, 338.22 dolar ATH’sini kaydetti ve fiyat keşfi yolculuğuna çıkabileceği 333.14 dolar civarında işlem görmeye devam ediyor.

Üçüncü sıradaki Phantasma (SOUL) ise tamamen birlikte çalışabilir, merkezsiz, zengin özelliklere sahip bir Blockchain’dir. SOUL fiyatı da bugün 3.48 dolar ATH’si ardından küçük bir düzeltmeyle 2.35 dolar bölgesinde durakladı. Dördüncü sırada yer alan ALEPH, SOUL’un molası esnasında yukarı yönlü ivme kazanmaya devam ediyor. Kendini merkezi olmayan veri deposu olarak tanımlayan Aleph.im (ALEPH), bugün 0.7862 dolar ATH’sini kaydetti ve saatlerdir herhangi bir büyük düzeltme yaşamadan yolculuğuna devam ediyor. İlk 5 arasına girmeyi başaran son altcoin Qredo (QRDO), kripto para sahipliğini ve Blockchain bağlantısını yeniden tasarlamayı amaçlıyor. QRDO fiyatı da bugün 7.48 dolar ATH’sini kaydetti ve şu anda %17.40 altında 6.09 dolardan işlem görüyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız CryptoDiffer bültenine buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu