Kripto Paralar

Altcoin Tahtasından Zıplayanlar: Bu 15 Coin ATH’yi Vurdu!

Bitcoin’in 68,789.63 dolar ATH’sini kaydettiği, ardından Evergrande haberlerinin satış baskısını 60.000 dolar üzerinde tutabildiği yükselişli bir Kasım ayı geçiriyoruz. Ayrıca Avalanche ekosisteminden AVAX ve XAVA’da fiyat keşfi moduna geçtiler. Bunların yanında gözden kaçırmış olabileceğiniz bir dizi altcoin projesinin göz kamaştırıcı performansları bulunuyor. Kriptokoin.com olarak en son ATH yapan 15 altcoin projesinin listesini derledik. Keyifli okumalar…

İşte altcoin tahtasından zıplayanlar

Kripto para analiz firması CryptoDiffer verilerine göre ATH seviyelerine ulaşan 15 altcoin:

  1. RenderToken (RNDR), GPU hesaplama gücüne ihtiyaç duyanları madencilik ortaklarıyla birleştirmeyi amaçlayan, Ethereum Blockchain üzerine inşa edilmiş dağıtılmış bir GPU oluşturma ağıdır. RNDR geçtiğimiz saatlerde 4.46 dolarla aralıksız yedi gündür devam eden ATH seviyesini yeniledi.
  2. Fuse Network (FUSE), Ethereum akıllı sözleşme yetenekleri sunan ve herkesin altyapıya sahip olmasını sağlayan hızlı, merkezi olmayan bir ödeme ağıdır. FUSE gün içinde kaydettiği 0.7339 dolar ATH’sinin %7.92 altında işlem görüyor.
  3. Clearpool (CPOOL), kurumsal borçluların teminatsız kredilere doğrudan DeFi ekosisteminden erişebildiği bir Merkezi Olmayan Sermaye Piyasası Ekosistemidir. CPOOL 14 Kasım’da ulaştığı 1.87 dolar ATH’sinin %10.19 altında işlem görüyor. Ayrıca 28 Ekim’den bu yana günlük grafikteki yükselen trendini sürdürüyor.
  4. e-Radix (EXRD), DeFi’ye hizmeti veren katman-1 Blockchain protokolüdür. Son 24 saat içinde kaydettiği 0.655 dolardan ATH’sinin altında 0.6045 dolardan işlem görüyor. EXRD’de Kasım’ın ilk günlerinden bu yana yükseliş trendinde. Günlük grafikte hacimli yükselişlerin ardından %30’lük düzeltmelerden tekrar toparlayabilmesi dikkat çekiyor.
  5. Thorstarter (XRUNE), cross-chain likiditeyi piyasanın yeni altcoin projelerine getirmek için oluşturulmuş merkezi olmayan bir fırlatma rampasıdır. XRUNE 5 gün önce 3.84 dolar ATH’sine ulaştı ancak şu anda %87.36’lik düzeltme söz konusu. Grafiği yazım sırasında aşağıdaki gibi görünüyor.

Listenin sonraki sıralarında CRO, AVAX, UOS, STARL, STACK, KWP, AMAS, RMRK, GLCH ve KP3R yer alıyor. Avalanche’nin (AVAX) 101.59 dolar ATH’sine ayrıca değinebiliriz. Saniye 6.500 işlemi tamamlayabilen altcoin projesi, Ethereum’un en büyük rakiplerinden biri olarak görülüyor ve piyasa değerine ilk 10’a girebilecek en güçlü adaylardan.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu