Kripto Paralar

Altcoin Uzmanı, Ripple ve Bu 3 Coin’de Sıçrama Bekliyor!

Yakından takip edilen kripto analisti Altcoin Sherpa, Ripple (XRP)’nin büyük bir kırılmadan önce uzun bir birikimin sonuna yaklaşabileceğini ve bu rallilerin iki altcoin için daha gerçekleşebileceğini söylüyor.

Altcoin Sherpa, Ripple fiyatının kısa vadede zorlanabileceğini düşünüyor

Sherpa kısa vadede bu beklentiyle birlikte, kripto yatırımcıları altcoin’leri tercih etmeye başladığında, XRP’nin daha güçlü hareket eden altcoin’lerden biri olabileceğini söylüyor:

XRP fena görünmüyor. Bu mumların volatilitesi düşük ve birikime benziyor. Bence büyük bir aktif ticaret değil. İzlemek için birinci not: Altcoin’ler (veya BTC) gerçekten patlamaya başladığında, XRP’nin talep görebileceğini düşünüyorum. Küçük yatırımcılar, ucuz kripto paraları sever.

Sherpa’nın grafiğine göre, XRP kırıldıktan ve 1,31 dolarlık direnç seviyesini tuttuktan sonra fiyat keşif moduna girebilir.

Analist, XRP’nin yanı sıra, geçen hafta yaklaşık %50 artan bir proje olan likidite platformu Woo Network’e (WOO) de bakıyor. Altcoin trader’i, WOO için yerel bir tepe noktasının 2,08 dolarda, yani şu anki 1,72 dolarlık fiyatının yaklaşık %20 uzağında olacağını tahmin etmek için Fibonacci uzatma aracını kullanıyor. Teknik grafiği:

Sherpa’ya göre altcoin DAO’nun kısa vadeli hedefi 5 dolar

Analistin göz önünde bulundurduğu üçüncü altcoin, hisse senedi ve token’lere yatırım yapan bireysel girişim için bir platform oluşturmayı amaçlayan DAO Maker. Projenin yerel token’i DAO’da geçen haftaya göre %36 artış gösterdi. Altcoin Sherpa, DAO‘nun kritik seviyelerden kırılım gerçekleştirebilirse 6.20 dolara kadar ulaşabileceğini söylüyor. Analistin bu tahmini gerçekleşirse, DAO için %55’den daha fazla kazanca işaret edecek. Bunların yanında Sherpa kısa vade hedefin 5 dolar olduğunu ekliyor.

Kriptokoin.com analizlerini paylaştığımız Sherpa’nın radarında, dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’in tokeni Binance coin’de (BNB) yer alıyor. Sherpa, yakın gelecekte neler olabileceğine dair bir sinyal olarak Bitcoin çiftinde (BNB/BTC) BNB’yi izlediğini söylüyor:

BTC çiftinde kırılmayı bekliyorum. İkisi de iyi görünüyor (ancak USD ATH seviyelerine yakın, her zaman tehlikeli bir yer). Hâlâ USD/BNB’den bir tür tepki bekliyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu