Kripto Paralar

“Altcoin’lerin Evi” Olan Ünlü Borsadan SHIB Yatırımcılarına Müjde!

Poloniex‘e yeni Shiba Inu (SHIB) çifti eklendi. Poloniex, Squid Game tokenini listeleme kararıyla tepkileri çekerken Shiba Inu topluluğunu yeni bir işlem çifti ile büyüledi. Deneyimli bir kripto para borsası olan Poloniex, kullanıcılarının artık en büyük ikinci fiat destekli stablecoin olan USD Coin ile Shiba Inu’yu takas edebileceğini duyurdu. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

SHIB severlere iyi haber

Nisan ayının ortalarında Poloniex, ilk Shiba Inu çiftini, dolara sabitlenmiş amiral gemisi kripto para birimi Tether ile listeledi. Bunu yapan ilk borsalardan biri oldu. Shiba Inu artık Binance, Coinbase, Bitfinex ve OKEx gibi büyük borsalarda mevcut. Kraken, geçen ay tokeni ekleme sözüne rağmen, listeyi süresiz olarak erteledi. Shiba Inu son 24 saatte %3 düşerken, rakibi Dogecoin %5 arttı. Eskiden dünyanın en likit kripto para borsası olan Poloniex, Tron CEO’su Justin Sun’ın pazarlama çabalarına rağmen ihtişamlı günlerini çoktan geride bıraktı. Bugün erken saatlerde borsa, geçen ay yatırımcılarını beş parasız bırakan kötü şöhretli Squid Game (SQUID)’i listeledikten sonra bazı kullanıcılarından eleştiriler aldı. Ve bir Twitter kullanıcısı, en ünlü kripto dolandırıcılığı olan Bitconnect’i listelemesi gerektiğini söyleyerek kızgınlığını dile getirdi.

SQUID Tokeninin yaratıcıları, hit Netflix TV dizisinin adını çalarak saf alıcıları kendine çekmeyi ve medyada geniş yer bulmayı başardı. Geçen Pazartesi, tokenin arkasındaki dolandırıcıların, kullanıcıların fonlarını alıp uzaklaştıktan sonra token %99,99 düştü. Açıkça görülüyor ki, “halı çekme” tokeni tamamen öldürmedi, Poloniex, bariz bir exit scam olarak ortaya çıkmasına rağmen SQUID‘i listeliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu