Kripto Paralar

Altın ve Bitcoin İçin Görülmemiş Varsayım: Bu Tepeler Görülecek!

Bitcoin 500 bin dolar, Fed kaldırılacak, BTC küresel rezerv para birimi olacak, altın 5 bin dolara ulaşacak. IntheMoneyStocks.com’un baş piyasa stratejisti Gareth Soloway, Fed’in çöküşünün yaklaştığını ve mevcut para sisteminin çöküşüyle ​​birlikte Bitcoin’in yeni küresel rezerv para birimi olarak benimsenmesinin geldiğini söyledi. Yukarıdaki tahmin ve açıklamaların ayrıntıları Kriptokoin.com’da.

Altın ve Bitcoin birlikte

Analist Soloway konuya ilişkin şunları diyor:

Aslında aradığım şey para sisteminin tamamen çökmesi, aslında. Yani, bir sıfırlama olması gerekecek. Ve bence ülke olarak, dünya olarak yaşayacağımız şey, Büyük Buhran’ın otuzlu yıllarında 1929’dan daha kötü olmasa bile eşit olacak bir şey, felaket olacak. Ancak buhranın tozundan Bitcoin ve kripto para birimleri yükselecek ve toplumun geleceği bunlar olacak

Soloway’in yorumları, Bitcoin’in Temmuz ayındaki en düşük seviyelerinden son haftalarda 60.000 dolara yükselmesiyle geldi, ancak önceki tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmak için mücadele etti. Mevcut para rejiminin çöküşünden, merkezi olmayan varlıklara bir kaçış olacağını ve Bitcoin’i kripto para başına 500.000 dolara, altını da ons başına 5.000 doların üzerine çıkaracağını ekledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu