Kripto Paralar

Analist 3 Altcoin’e İşaret Etti: Bu Hafta Sonu Patlayabilir!

Analist temel faktörlerin Ethereum patlamasını artıracağını söyledi. 1 milyondan fazla takipçisi olan kripto odaklı bir YouTube kanalı, muhtemelen bu hafta sonu bir öncü altcoin Ethereum (ETH) patlaması öngörüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bu altcoin projelerine dikkat

Altcoin Daily analistlerinden Austin, önde gelen altcoin projesinin fiyatını daha da artıracağını söylediği iki temel faktörü ortaya koyuyor. İlk olarak Austin, büyük film stüdyolarının, özellikle Ethereum blockchaininde, takas edilemez token (NFT) pazarına girdiğini belirtiyor: “Bir ETH hodler’ıysanız (uzun süreli sahibi) iseniz büyük yeşil bayrak. Warner Bros, yeni filmleri “The Matrix Resurrections’”için Red Pill NFT avatarlarını piyasaya sürecek.” Austin, Ethereum’un önümüzdeki 24 saat içinde yükselmesinin önemli bir nedenini açıklıyor: “Cuma günü, 540 milyon doların üzerinde Ethereum opsiyon sözleşmesi sona eriyor. Neyse ki, bu sözleşmeler 5 bin dolardan ETH hedefleri olan traderları destekliyor. İyi haber şu ki, bu durumda boğalar kazanıyor gibi görünüyor.”

THETA ve ENJ de sırada

Ardından Altcoin Daily, merkezi olmayan video akış platformu Theta Network (THETA) sahiplerinin heyecanlanması için somut nedenler ortaya koyuyor: “Theta Network, Fuse.TV’yi en yeni medya ortakları olarak memnuniyetle karşılıyor. Bu sizi nasıl etkiliyor, (aktris ve şarkıcı Amara La Negra) şimdi Theta’yı seçen diğer önemli ünlüler listesine katılıyor. Theta’ya sahipseniz, bu sizin için büyük bir haber günü.”


Son olarak Austin, Enjin metaverse’nin kripto para birimi olan Enjin Coin’e (ENJ) bakıyor. Enjin kısa süre önce, geliştiricileri yalnızca platformu büyütmeye yardımcı olacağına inandığı metaverse blockchainini kullanmaya teşvik eden bir fon duyurdu. Analist: “Enjin, yeni 100 milyon dolarlık fonuyla metaversini merkezden uzaklaştırmak istiyor. Efinity Metaverse Fonu, Efinity üzerine inşa edilen projeler için tohum sermaye yatırımlarına odaklanacak.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu