Kripto Paralar

Analist, Altcoin Sepetini Açtı ve 2 Coin Teklifinde Bulundu!

Türk kripto piyasasında popüler bir analist olan Erhan Ünal, 13 Kasım’da, 381 bin Twitter takipçisine yaptığı paylaşımda, güncel kripto para portföyünü, maliyetleriyle birlikte açıkladı. Ayrıca analist, takipçilerine 2 altcoin projesini tavsiye etti. Ancak, portföylerde yer verirken tüm bakiyeyi yatırmamak gerektiğini konusunda da uyarı yaptı. Biz de Kriptokoin.com analistin portföyünde yer verdiği altcoin projelerine bir göz attık.

Analistin sepetindeki altcoin projeleri ve tavsiyeleri

Kripto analisti Erhan Ünal’ın sepetindeki ilk altcoin Filecoin (FIL). Filecoin (FIL), dosya depolama için eşler arası, merkezi olmayan bir ağ olan Filecoin tarafından sunulan yerel dijital token’dir. Token, dosya depolamanın güvenilirliğini sağlamak için ekonomik bir teşvik olarak sunuluyor. Analist, FIL’in kendisine maliyetinin 64,5 dolar olduğunu açıklıyor. CoinMarketCap verilerine göre altcoin fiyatı son 24 saat içinde %1,87 düşüşle 62,13 dolara geriledi.

Analistin tavsiye ettiği ilk kripto para Hero Arena (HERA). Hero Arena, Blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir Metaverse RPG oyunu. Dota2 Game’den ilham aldığını iddia ediyor. Her biri kendi güçlü ve zayıf yönleri olan 5 farklı fraksiyona sahip fütüristik bir dünya. Analistin 1,18 dolar maliyeti olduğunu söylediği altcoin fiyatı, son 24 saat içinde %19 artışla 1,49 dolara yükseldi.

Analistin diğer kripto tavsiyesi Bunicorn (BUNI). Bunicorn, DeFi ve Blockchain oyun deneyimini bir sonraki seviyeye yükselten yoğun bir DeFi oyun platformu. Analistin 0,1877 dolar maliyeti olduğunu söylediği altcoin fiyatı, son 24 saat içinde %5,14 artışla 0,2096 dolara yükseldi.

Kripto analisti Erhan Ünal’ın portföyünde bulunan diğer altcoin projeleri ise şunlar: Internet Computer (ICP), WazirX (WRX), Smooth Love Potion (SLP), Bakery Token (BAKE), Auto (AUTO), FC Barcelona Fan Token (BAR), Atletico De Madrid Fan Token (ATM), Manchester City Fan Token (CITY), Galatasaray Fan Token (GAL), Fenerbahçe Token (FB), Trabzonspor Fan Token (TRA).

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu