Kripto Paralar

Analist: Binance Eninde Sonunda Bu Altcoin’i Listeleyecek!

Türkiye’deki kripto para analistlerinden biri olan ve yaklaşık 575 bin kişi tarafından Selcoin, yakın zamanda attığı bir tweet’inde Bloktopia’nın Binance tarafından listeleneceğini düşündüğünü söyledi. İşte detaylar…

Selcoin’e göre Binance, Bloktopia’yı eninde sonunda listeleyecek

Yaygın bir şekilde takip edilen kripto para analisti ve “Altın Kapının Anahtarı Bitcoin” kitabının yazarı olan Selcoin, Binance’in Bloktopia’yı listeleyebileceğine dair umut veren bir ekran görüntüsünü alıntılayıp işlem hacmine göre en büyük kripto para borsasının eninde sonunda Bloktopia’yı listeleyeceğini söyledi.

Peki, listeleneceğine dair tahminlerde bulunulan Bloktopia (BLOK) nedir? Bloktopia, 21 milyon Bitcoin’i tanımak için 21 seviyeden oluşan bir gökdelendir. Token sahipleri “Bloktopialılar” olarak biliniyor. Bir merkez olarak hareket ediyor ve tüm kripto deneyimi seviyelerini memnuniyetle karşılıyor. Bloktopialılar; gayrimenkul sahipliği, reklam geliri, oyun oynama, ağ kurma ve çok daha fazlasıyla gelir elde edebiliyor.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz metaverse çılgınlığından nasibini almakta olan bir VR metaverse’ü olan Bloktopia, NFT tabanlı bir ekonomiye dayanıyor. BLOK tokenı, yazım sırasında 0.39’luk bir yükseliş ile 0.0821 dolardan el değiştiriyor. Son 14 günde yüzde 78.8, son 30 günde ise yüzde 561.1 oranında yükseliş yaşayan coin’in mevcut piyasa değeri 82.603.158 dolar civarında bulunuyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu