Kripto Paralar

Analist: Bitcoin, Cardano ve XRP’nin Sıradaki Adımı Bu Seviyelere!

Boğalar, ilk 10 kripto para birimin çoğu tekrar yeşil bölgede olduğu için kaybettikleri pozisyonlarını geri kazandılar. Altcoin devlerinden Cardano ve Ripple ise 15 Kasım’ın yatay hareketleriyle boğaları tehdit etmeye devam ediyor. Analist Denys Serhiichuk’ye Eylül ve Ekim aylarından uzanan destek çizgilerinin ihlali düşüşü derinleştirebilir. Aşağıdaki teknik seviyelerle olası senaryoları değerlendiriyoruz.

Bitcoin’in (BTC) en güçlü desteği 60.000 dolar

Bitcoin (BTC) son yedi gün içinde %2,55 geriledi. Ayrıca, bugünkü fiyat artışına rağmen yeni zirveyi 68.500 dolar civarında belirledikten sonra yükselişini koruyamadı. Buna ek olarak, alım satım hacmi düşüş gösterdi. Analiste göre bu durum alıcıların eskisi kadar güçlü olmadığı anlamına geliyor. Düşüş senaryosunda Bitcoin’in en güçlü desteği 60.000 dolarda bulunuyor. Talep bölgeleri için aşağıdaki teknik grafik takip edilebilir.

Ripple boğaları 1 doları uzaklaştırmak için bu seviyeleri savunacak

Ripple (XRP) geçen haftaya göre %5.64 oranında geriledi. Günlükte ise %0.86 ile sabit kalıyor. Analist, XRP fiyatının düşüş veya yükseliş sinyalleri olmadan geniş bir kanalda işlem görmeye devam ettiğini belirtiyor. Ayrıca boğalar alıcıların zayıflığını onaylayarak dirençten yanlış bir şekilde 1.29 dolardan çıkış yaptı. Şimdi XRP boğaları inisiyatifi ele geçiremezse, analiste göre düşüş 1,10152 dolar civarında en likit alana doğru devam edebilir.

Cardano (ADA) teknik analiz

Kriptokoin.com analizlerinde aktardığımız üzere Cardano (ADA) günlük ve haftalık büyüme oranlarında sabit kalıyor. Şu anda ne boğalar ne de ayılar hakim olmadığı için XRP’ye benzer şekilde işlem görüyor. Bu durumda, analiste göre olası fiyat hareketi, 1.832 dolardaki destek ile 2.10 dolar civarındaki likidite bölgesi arasındaki aralıkta yatay olarak işlem görmeye devam ediyor. Böyle bir senaryo önümüzdeki haftanın sonuna kadar geçerli olabilir. Analist XRP grafiğinde bu seviyeleri takip ediyor:

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu