Kripto Paralar

Analist Bitcoin, Ethereum İddiasıyla Patlayacak Altcoin’i Paylaştı!

Popüler kripto stratejisti ve trader The Crypto Dog, Bitcoin ve Ethereum’un güç belirtileri göstermeye devam ettiğini, ancak büyük bir altcoin projesinin en büyük iki kripto para biriminden çarpıcı şekilde daha güçlü olduğunu vurguluyor.

Bitcoin (BTC)’de mega boğa tahminleri

Sektörde The Crypto Dog takma adıyla bilinen analist, 666.900 Twitter takipçisine Bitcoin’in (BTC) ATH seviyesini aşındırırken yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor:

BTC’nin ne kadar yükselişte olduğunu unutamam veya küçümseyemem. ATH seviyelerinde yükseliş konsolidasyonu var. Yakında çok büyük trend olacak.

CoinMarketCap verilerine göre, yazı yazılırken Bitcoin son 24 saatte %6.1 artışla 66.000 doların hemen altında işlem görüyordu. Ethereum ise 4.700 dolar bölgesinde tutunmaya devam ediyor. Crypto Dog’a göre Ethereum, önde gelen akıllı sözleşme platformunun yükselen bir kanalda ticaret yapmaya devam ederken oldukça güçlü görünüyor:

ETH – sadece temiz, dikey birikim.

The Crypto Dog: Bu altcoin, BTC ve ETH’yi geride bırakacak!

The Crypto Dog, Bitcoin ve Ethereum’da yükselişe geçse de, son derece sıcak bir altcoin’in hem BTC hem de ETH’den açıkça daha iyi performans gösterdiğini söylüyor:

SOL , BTC ve ETH’den çok daha güçlü, çarpıcı.

Akıllı sözleşme platformu Solana, son 30 günde %53’ün üzerinde yükselerek şu anda dördüncü en büyük kripto para birimi. Bu arada, Bitcoin ve Ethereum aynı zaman diliminde sırasıyla %21 ve %32,6 arttı. Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Crypto Dog, Solana’nın değerinin Ethereum’dan daha hızlı artacağını tahmin ederek SOL/ETH çiftine de bakıyor:

Ya ETH bir uçurumdan düşmek üzere ya da SOL aya ulaşmak üzere. Bu kurulumda başka neler olabileceğinden emin değilim… ( ETH konusunda oldukça iyimserim ).

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu