Kripto Paralar

Analist, Bitcoin ve Ethereum İçin Uyardı ve Düzeyleri Verdi!

Kripto analistine göre Bitcoin ve Ethereum işlemleri kritik dönüm noktasında. Kriptokoin.com olarak bu durumun detaylarına bakıyoruz şimdi. Yakından takip edilen bir kripto analisti, piyasa değerine göre en iyi iki kripto paranın, piyasadan yaklaşık 400 milyar doları silen bir düzeltmenin ardından şu anda önemli bir eşik pozisyonunda gezindiğini söylüyor.

Bitcoin ve ETH için yol ayrımı

Cred takma adlı analist, Bitcoin 55.800 dolar aralığının altına düşerse ve haftayı orada kapatırsa, BTC hakkında olumsuz bakış açısına geçeceğini söylüyor. Analist: “Haftalık bu yüksek aralık, yön önyargısı için zorlayıcı bir çizgidir. Kırılma başarısız bir kırılmaya dönüşürse, ki bu 55800 doların altında bir haftalık kapanışla güçlü bir şekilde ima edilirse, o zaman önyargımız düşüş eğilimine girer” dedi.

Cred, BTC boğalarının 60.000 dolar seviyesinin ikna edici bir şekilde geri alınmasından veya 50.000 dolarda bir “ölüm kalım” ticaretini denedikten sonra kendine güvenebileceğini söyledi. Etheruem’a bakan analist, ETH’nin günlük yükseliş trendini kırdığını ve daha yüksek zaman dilimlerinde gücünü kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya olabileceğini söylüyor. 4.000 dolar seviyesinin, özellikle 3.952 doların altında bir kırılmanın, orta vadede düşüş eğilimine girmesine neden olacağını söylüyor. Analist diyor ki:

4000 dolar destektir ve aksi kanıtlanana kadar bozulmamıştır. Kaybedilirse, kısa ve orta vadede ön yargımız aşağı yönlü olacaktır. Bu günlük trend değişimi ciddiye alınmaya değer. Eylül ayının dip seviyesinden bu yana ilk önemli günlük düşük seviye. Ethereum’un kesintisiz yürüyüşü görünüşte kesintiye uğradı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu