Kripto Paralar

Analist, Bu Altcoin’ler İçin Uyardı: Portföylerde Olmalı!

Popüler kripto analisti Erhan Ünal, 9 Kasım’da, 371 bin Twitter takipçisine yaptığı paylaşımda, “FAN tokenler için son kez uyarıyorum” diyerek, bu altcoin projelerine portföylerde yer verilmesi gerektiği şeklinde hatırlatma yaptı. Analist, bu altcoin projeleri için birkaç ay sonra büyük bir FOMO (Fear of Missing Out-kaçırma korkusu) görüleceğini belirtti. Biz de Kriptokoin.com olarak FAN tokenlere kısa bir bakış attık.

Analistin kaçırmayın dediği altcoin projeleri neler?

Fan tokenlar sahiplerine ödüller, benzersiz deneyimler, kulüp kararlarında oy hakkı, ürün ve forma tasarımları gibi çeşitli taraftar faaliyetlerine olanak sağlayan ve bir takım, kulüp, grup vb. temsil eden kripto para birimleridir. Örneğin, Fenerbahçe Fan Token (FB), Paris Saint Germain (PSG), FC Barcelona (BAR), Manchester City Fan Token (CITY), AC Milan Fan Token (ACM) vb. altcoin projeleri FAN token olarak adlandırılıyor.

CoinMarketCap verilerine göre Fenerbahçe Fan Token (FB), yazının yazıldığı sıralarda son 24 saat içinde %5,07 kayıpla 5,37 dolardan işlem görürüyordu. Altcoin, bu yıl 19 Ağutos’da görmüş olduğu tüm zamanların en yüksek seviyesi olan (ATH) 10,91 dolardan %50,81 uzakta bulunuyor.

Paris Saint Germain (PSG) ise bir başka spor kulübü token’i. PSG, günlük %2,31 düşüşle 20,61 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca altcoin, 61,23 dolar olan ATH’ının %66,33 altında bulunuyor.

FAN tokenler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve hangi spor kulüplerinin token’lerinin bulunduğunu öğrenmek için https://kriptokoin.com/fan-tokens/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu