Kripto Paralar

Analist Cardano Yatırımcılarını Uyardı: Bu Tabanlar Bekleniyor!

Cardano, emsallerine karşı değer kaybetmeye devam ediyor. Tecrübeli teknik analist Jonathan Morgan’a sıkıntılı ticaret koşulları bir süre daha devam edebilir. Aynı zamanda ADA, haftalık açılışının altında art arda onuncu haftalık kapanışını kapatma yolunda ilerliyor. ADA’da beklenen dip seviyelere göz atıyoruz…

Cardano, güçlü satışlara rağmen spekülatif trader’leri cezbedemiyor

Jonathan Morgan’a göre Cardano fiyat hareketi teknik analiz açısından çok ilginç. Analist Cardano’nun sergilediği en tuhaf davranışlardan birinin, Optex Bantları olduğunu söylüyor. Cardano (ADA), Optex Bantlarında aşırı düşük seviyelerde ticaret yapmak için ne kadar süre harcadığı konusunda emsalleri arasında tek. Kripto para birimleri, Optex Bantlarında aşırı satım seviyelerine girdiğinde, neredeyse her zaman o bölgenin dışına çıkar. Cardano ise tam tersini yapıyor. Aşırı düşüklerde kalıyor ve neredeyse iki aydır böyle.

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Jonathan Morgan’a göre, Cardano fiyatı için bir diğer önemli aşırı satım seviyesi, haftalık grafikteki Composite Endeks verileri olabilir. Şuanda 11.2 çekilmeyi işaret eden endeks değeri, Cardano’nun (ADA) tüm tarihindeki haftalık grafiğindeki en düşük ikinci değer. Ancak, Composite Endeks değeri ve mum grafiği ile gizli yükseliş eğilimi çok ilginç. Bir osilatör LL seviyesine ulaştığında ve mum grafiği HL kaydettiğinde yükseliş sapması oluşur. Analiste göre bu, önceki yükseliş trendinin devamının yakın olduğuna dair bir uyarı olarak kabul edilebilir.

Sonuç

1,90 doları destek olarak tutamamak, analiste göre herhangi bir beklenen yukarı yönlü potansiyeli geçersiz kılacak. Bu durumda, Cardano’da 1,50 dolar seviyesi bir sonraki olası destek bölgesidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu