Kripto Paralar

Analist Dogecoin Konusunda Uyardı: Bu Düzeyleri Bekleyin!

Analizlere göre Dogecoin fiyatı aşağı yönde kayıyor ve düşüş kanalı oluşturuyor. DOGE fiyatı 0,26 doların altına düştü ve Dogecoin gerilemeye devam ediyor. Analiste göre Dogecoin’in aşağı hareketinde ayılar ilk desteği kırmış görünüyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Dogecoin düzeltmesi nereye kadar

Dogecoin (DOGE), ayıların ortaya çıkması nedeniyle baskı altında. Fiyat düşüşe doğru hareketini sürdürürken aylık 0,27 dolarlık pivotu geride bırakıyor. DOGE fiyatı düşüyor çünkü analiste göre tek bir hareketli ortalama dışında düşüşünü yavaşlatacak sağlam destek seviyeleri yok. Analist Filip L.’ye göre, başka bir kırılma, düzeltmeyi %20 oranında daha hızlandırarak 0,20 dolara doğru hızlandırabilir. Boğalar, aylık pivotu 0.28 dolardan kırmak için son girişimlerini denedi, ancak başarısız oldu ve bu haftanın başında DOGE fiyatı zaten %10’u düzeltme gördü. 55 günlük Basit Hareketli Ortalama 0,25 dolar satış baskısını durdurmaya çalışıyor gibi görünüyor, ancak herhangi bir başka destek olmadan tek başına durduğundan, satışları yavaşlatması beklenmiyor. Analiste göre, boğaların rotayı tersine çevirmesi için gerçek bir giriş noktası yok.

DOGE fiyatında bir düşüş eğilimi kanalı oluşuyor gibi görünüyor. Analiste göre bu da aşağı yönlü hareketleri daha da hızlandırmaya başlayabilir. Aşağı yönde, yeşil ve kırmızı trend çizgileri, şu an için yakın çevredeki tek temel destekleyici unsur olan 0,23 dolar civarında bir kesişim oluşturuyor. Bu kesişme noktası kırılır ve ayıların DOGE fiyatını kırmızı azalan trend çizgisinin altına ittiğini görürse, kayıpların %20 ile 0.20-0.19 dolara doğru hızlanmasını bekleyin diyor analist. Bu alan, aylık S1 destek seviyesini ve Eylül ayının en düşük seviyesini elinde tutuyor; bu, fiyat iyi bir indirimle işlem göreceği için boğalara bir miktar DOGE almak için mükemmel bir teşvik vermeli.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu