Kripto Paralar

Analist, Dogecoin ve 2 Altcoin İçin Değerli İddia Yaptı!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti ve traderı; Dogecoin (DOGE), Cosmos (ATOM) ve Loopring’in (LRC) yerel bir taban oluşturabileceği kilit seviyelerin haritasını çıkarıyor. Kriptokoin.com olarak detayları paylaşıyoruz…

Altcoin Sherpa Dogecoin, Cosmos ve Loopring beklentilerini paylaştı

Kripto stratejisti Altcoin Sherpa, 148.200 Twitter takipçisine meme coin’i Dogecoin’in Bitcoin (DOGE/BTC) karşısında düzeltmeye devam etmesini beklediğini söyledi. DOGE’un 0,00000330 BTC (0,20 dolar) seviyesine gerileyebileceğini düşündüğünü söyledi. Yazım sırasında DOGE/BTC çifti 0.24 dolar değerindeki 0,00000396 BTC’den işlem görüyor

Traderın radarındaki bir sonraki altcoin, “Blockchain’lerin interneti” olarak lanse edilen bir proje olan Cosmos. Altcoin Sherpa, Cosmos’un giriş bölgesine 0,0004 BTC (24,25 dolar) civarında Bitcoin (ATOM/BTC) karşısında düzeltme yaptığını gördüğünü söyledi. “ATOM: bu konuda hala oldukça tarafsızım,” diyen analist, “Bence BTC çifti ile biraz daha düşüş yaşayacak ve ardından (en iyi ihtimalle) USD çifti için kırılacak,” diye ekledi.

Sırada, herkesin merkezi olmayan bir borsa geliştirmesini sağlayan bir Blockchain olan Loopring (LRC) var. Altcoin Sherpa’ya göre LRC, 2.48 dolar ve 2.07 dolardan ölçeklenmek istiyor. LRC konusunda kendisini rahat hissettiğini söyleyen analist, “0,382 ve 0,50 Fibonacci seviyelerinde”, biraz daha düşük tahminlerde bulunduğunu belirtiyor.

Son olarak en büyük kripto olan Bitcoin’e gelince, kripto stratejisti, önde gelen kripto varlığı konusunda hala iyimser olmasına rağmen, 60.000 doların altındaki ikna edici bir hareketin büyük bir satış olayını hızlandırabileceğini söylüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu