Kripto Paralar

Analist: Dogecoin Yatırımcıları Artık Bu Düzeyleri Beklemeli!

DOGE boğaları daha düşük giriş seviyelerini beklediğinden Dogecoin fiyatı düşüş baskısı altında kalmaya devam ediyor. Analiste göre Dogecoin fiyatı, boğaların alım hareketini görmeden önce hala %15’lik bir düzeltme yapabilir. Kritptokoin.com olarak önceden de bildirdiğimiz üzere DOGE fiyatı, Ekim ayının en yüksek seviyesinden %40 oranında düzeltilmiş durumda ve hala daha fazla aşağı yönlü potansiyele sahip.

Dogecoin için düzeltme sürer mi?

Dogecoin (DOGE) son zamanlarda tam olarak iyi bir noktada değil, çünkü fiyat hareketi daha da aşağı yönlü. Ayılar önemli destek seviyelerine girmeye ve onları dirence çevirmeye devam ediyor. Bu arada boğalar, DOGE fiyat hareketinde uzun bir pozisyon oluşturmaya başlamadan önce karşı rüzgarların azalması için doğru anı bekliyor. Analist Filip L.’ye göre ayıların, boğalar devreye girmeden önce DOGE fiyat devalüasyonunu %15 daha düşük, muhtemelen 0.20 dolar civarında çalıştırmasını bekleyin. Analiste göre bu seviyede, önümüzdeki hafta potansiyel olarak yükseliş eğilimi gösteren büyük bir satın alma hareketi görmeyi bekleyebilirsiniz.

Analiste göre, DOGE fiyatının şimdi boğalar tarafından 0,19-0,20 dolar civarında toplanması beklenebilir. Ve ayılar bir miktar kar elde etmek isteyeceklerinden, hem alıcılar hem de satıcılar Dogecoin paraları satın almak isteyeceğinden, alım tarafı faaliyetinin talebi ikiye katlamasını bekleyebilir. Analiste göre bu, şu anda 0,24 ila 0,22 dolar arasında değişen kırmızı ve yeşil trend çizgilerine doğru hızlı bir geri dönüş ve yükselişe dönüşecek. Dogecoin boğaları o bölgeyi bir kez toparladıktan sonra, ayılar bir kez daha devreye girmeye çalışırken, bir miktar hızlı fiyat hareketi bekleyin. Bu arada boğalar, gelecek hafta kendilerini gösteren kuyruk ve karşı rüzgarlara bağlı olarak 0,26 doları geri almaya çalışacaklar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu