Kripto Paralar

Analist: İzleyin, Bu 4 Altcoin Büyük Atılımlar Yapıyor!

Kripto traderı Aaron Arnold, piyasadaki fiyat dalgalanmalarından bağımsız olarak büyük hamleler yapan dört kripto projesini sayıyor. Arnold, akıllı sözleşme platformu Avalanche‘ın (AVAX) son 13 ayda hızla büyüyen 358 projelik ekosistemiyle “gerçek ilerleme” kaydettiğini söylüyor. FTM, CHZ ve Aave analistin öne çıkardığı diğer altcoin projeleri. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Öne çıkan 4 Altcoin projesi

Listesinde, merkezi olmayan finans (DeFi) ve merkezi olmayan uygulamalar (DApps) için bir blockchain platformu olan Fantom (FTM) da var. Arnold’a göre, Fantom güçlü temel büyüme belirtileri göstermeye devam ediyor. Analist: “Fantom, hızlı ve ölçeklenebilir yeni nesil katman-1 platformudur. 1,1 milyon benzersiz adres, 75.000 artı günlük aktif adres, yaklaşık 1 milyon günlük işlem, 44.000 artı akıllı sözleşme dağıtıldı ve toplam 5,3 milyar dolarlık kilitli değer” diyor.

Analist, yakın zamanda üçüncü yinelemesini (V3) geçen borç verme ve ödünç alma protokolü Aave’yi de yakından izliyor. Arnold, DeFi protokolü için oyunu değiştirebileceğini söylediği bir özelliğin altını çiziyor:

AAVE, zaten mavi bir çip, şimdi V3’lerini piyasaya sürüyorlar. Tonlarca yepyeni özellik. Muhtemelen en büyük oyun değiştirici, varlıkların farklı ağlar üzerinden Aave V3 pazarları arasında sorunsuz bir şekilde akmasına izin veren Portal olarak bilinen şeydir. Yani Ethereum’dan Avalanche’a, Fantom’a, Cardano’ya, Solana’ya, bahsettiğimiz şey bu.

Arnold’un sonuncu altcoini hayran katılım tokeni Chiliz (CHZ). Arnold’a göre Chiliz, Socios’un NFL takımı New England Patriots ile yeni ortaklığından yararlanabilir. Anlaist: “Chiliz, dünyanın ilk tokenli spor borsası. Chiliz tokeni, Socios hayran etkileşimi uygulamasına güç veriyor, bu yüzden bunun Chiliz veya Chiliz gibi projeler için muhtemelen oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim” diyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu