Kripto Paralar

Analist, Metaverse Coin MANA İçin Sıradakini Açıkladı!

Decentraland (MANA) fiyatı, Perşembe günü yenilenen yükselişinden bu yana yaklaşık %40 ekleyerek yukarı yönlü ivmesini sürdürdü. Kasım ayının ilk haftasında görülen kısa bir konsolidasyon sürecinin ardından Facebook’un geçen Meta olarak yeniden markalaşmasıyla trendinde bir canlanma başlamıştı. Analist Dhwani Mehta’ya göre MANA fiyatı şimdi ATH yolculuğuna başlayabilir. İşte teknik seviyeler…

MANA fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru ilerliyor

Decentraland boğaları Cumartesi günü üç günlük yükseliş momentumunu uzattığı için MANA fiyatındaki amansız artış durdurulamıyor. Fiyat iki haftanın en yüksek seviyeleri yakınında konsolide oluyor ve 12 saatlik grafikteki teknik kurulum boğaların lehine kaldığı için bir sonraki yükseliş için hız kazanıyor. Özellikle Cuma günü belirtilen zaman diliminde onaylanan düşen bir kama kırılması ışığında, daha fazla yukarı yönlü hareket bozulmadan kaldı. MANA fiyatı 12 saatlik mum çubuğunu düşen trend çizgisi direncinin üzerinde ve ardından 2.60 dolarlarda kapanış yaptı. Bu da büyük bir teknik kırılma sağladı.

Analiste göre RSI, 70,00 üzerinde daha sıkı tutunuyor, ancak henüz aşırı alım bölgesinde değil ve yukarı yönlü ek alan bırakıyor. Bu nedenle, alıcılar, gün içi yüksek seviyeler temizlenirse 4 dolar yolculuğuna yeniden başlayabilir. Analist bir sonraki yükseliş hedefinin rekor seviyelerde sonuçlanabileceğini düşünüyor.

Sonuç

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Dhwani Mehta’ya göre MANA fiyatında daha yüksek seviyelerden herhangi bir geri çekilme, Cuma gününün en düşük seviyesi olan 3,04 doları tekrar oyuna getirecek. Satıcıları daha sonra ek zayıflık üzerine hafif yükseliş gösteren 21 günlük SMA’ya yönelebilir.

MANA ayıları daha sonra ek zayıflık üzerine hafif yükseliş gösteren 21 günlük SMA’yı 2.78 dolardan hedefleyecek. Düzeltici baskı devam ederse, analiste göre MANA ayıları şu anda 2,47 dolardan destek olan kama direncine meydan okumak zorunda kalabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu