Kripto Paralar

Analist, Radarına Aldığı 5 Altcoin’i Paylaştı: Patlayabilirler!

Popüler analist Tom Busby, önümüzdeki sezonda patlayıcı kazançlar elde etmek için radarı altındaki 5 altcoin projesini paylaşıyor. Listede projelerin kısa fiyat geçmişlerini, özelliklerini ve Busby’nin teknik analizlerini bulabilirsiniz.

Tom Busby, lider altcoin için 5.075 dolar hedefini yorumluyor

Analist, ETH’nin geri sıçramadan, ATH’yi kırmadan ve 5.000 doların üzerine çıkmadan önce kilit talep seviyesini 4.270 dolarda tekrar test etmesini bekliyor. Ancak, güçlü talep olduğu için 3.900 doların izlenmesi gereken bir diğer önemli seviye olduğuna dikkat çekiyor. Busby ETH analizlerinde şunları söyledi:

5.075 dolarlık ilk kilit direnç, yükseliş eğiliminde geçici bir duraklama sağlayabilir, ancak bu pek olası görünmüyor.

Cardano (ADA) fiyat tahmini

Analist, ADA‘nın alçalan kanaldan birkaç kez ayrılmaya çalıştığını ve bunu sürekli hacimde yapmayı başardığını söylüyor. Bu, fiyatı aynı zamanda destek ve direnç görevi gören 2,4 dolar seviyelerine ve ardından 2,65 dolara geri itebilir. Busby bundan sonra, boğalardan gelen alımların, fiyatı kilit direncin ötesine ve ATH seviyesi 3 dolara yaklaştırabileceğini düşünüyor.

Tom Busby: XRP 1,40 dolar için hazır

Listenin en çok merak edilen kriptosu XRP, yükseliş çizgilerini kırdı ve patlayıcı bir hareket için hazır görünüyor. Analiste göre XRP doğrudan 1,40 dolara yükselebilir ve 1,16 dolar desteğinden tepki olması kritik. Analist ayrıca, tahminin yalnızca XRP 1,14 doların üzerinde güçlü kaldığı sürece geçerli olduğunu, aksi takdirde 1,10 dolara geri döneceğini vurguluyor.

Analist altcoin VRA’da 0.09 doları hedefliyor

Verasity, reklam gelirleri için adil bir sistem oluşturmayı amaçlayan yeni nesil video paylaşım platformudur. Analiste göre 0.068 talep bölgesini test eden VRA, yeni bir hamle için 0.09 civarına çıkabilir. Busby ardından daha yüksek seviyeleri beklediğini belirtiyor.

Synthetix (SNX) fiyat tahmini

Kriptokoin.com olarak aktardığımız listenin son sırasında, kripto dışı çok çeşitli varlıklara Blockchain üzerinde erişim sağlayan DeFi protokolü Synthetic var. Analist, SNX’nin uzun süredir konsolidasyon modelinde işlem gördüğü ve sonunda bunun üzerinde kırıldığı için SNX’in çok yükseliş göründüğünü öne sürüyor. SNX için bu seviyeler belirlendi:

Bence, bu Synthetix’de (SNX) çılgınca bir şey yaptığını görmemiz için en iyi zaman. Fiyatı hedefi 10.40 ve hatta yakın gelecekte 14.50 dolar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu