Kripto Paralar

Analist Savlı: Bu Altcoin, Cardano ve USDT’yi Geçecek!

Kripto analisti, Ripple’ın (XRP) piyasa değerinde SOL, USDT ve ADA’yı geçeceğini söyledi. Ripple (XRP), ünlü analist Crypto Assets Guy’a göre piyasa değerinde SOL, USDT ve Cardano (ADA)’yu geride bırakacak. Analist bu boğa XRP açıklamasını bir tahmin şeklinde yaptı. Detaylar Kriptokoin.com’da.

XRP, Cardano ve Solana’yı geçecek

Analiste göre, kripto dünyası, XRP‘nin önümüzdeki günlerde başarılı olmasını beklemeli. Crypto Assets Guy, önemli kripto analistlerinden biri, tweet tarzıyla tekrar geri döndü. Analist, bugün Twitter’da halka açık bir şekilde, insanların Ripple’ın (XRP) Solana (SOL), Tether (USDT) ve Cardano’yu (ADA) önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasa değerinde geçmesini beklemesi gerektiğini öngören bir açıklama yaptı. SOL, USDT, ADA ve XRP’nin piyasa değeri sıralamasında birbirini sıkı bir şekilde takip etmesi nedeniyle Ripple hakkında bu yükseliş açıklamasını yaptı. Varlıkların piyasa değeri arasındaki korelasyon hacminin çok büyük olmadığı açık. Bu yüzden, geniş Ripple topluluğunun XRP için önümüzdeki günlerde SOL, USDT ve ADA’yı geçme konusunda umutlu olması beklenir.

Bugün itibariyle, Ripple dünyada 57.960.081.010 dolarlık iyi bir piyasa değeri ile 7. sırada yer alıyor. Ayrıca, CoinMarketCap istatistiklerine göre, XRP fiyatı, yazı yazılırken 24 saatlik işlem hacmi 8.176.211.671 dolar ile 1.23 dolar seviyesinde işlem görüyor. Dürüst olmak gerekirse, Ripple gerçekten hayatta kaldı ve ABD SEC davasına rağmen piyasada giderek daha fazla etkileyici bir performans ve olumlu profil sürdürdü. Birçok kişi bu davanın Ripple için sonun başlangıcı olacağını düşünse de, kripto gücünün en iyisini etkileyici derecede gösterdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu