Kripto Paralar

Analist Savlı: SHIB İçin Bu Düzeyler Geliyor!

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, bir kırılmanın yakın olduğunu gösteren bir devam modeli içinde hareket ediyor. Bununla birlikte, bir analiste göre SHIB’in bu kurulumdan kurtulması, meme coin’in piyasa değerini üç katından daha fazla artırabilecek büyük bir yükseliş öngörüyor. Kriptokoin.com olarak analist Akash Girimath’ın yorumlarını inceliyoruz…

Shiba Inu (SHIB) fiyatı önden saldırı hazırlıyor

Analiste göre Shiba Inu fiyatı, boğa flaması olarak bilinen bir devam modeli oluşturuyor. SHIB, kabaca altı gün içinde yüzde 220 topladıktan sonra 28 Ekim’de 0,000885 dolardan yeni bir zirve kurdu. Bu hareket bir bayrak direği oluşturdu ve ardından, bir flama oluşumuyla sonuçlanan daha düşük yüksekler ve daha düşük alçaklar şeklinde bir konsolidasyon geldi.

Analiste göre teknik oluşum, hedefi 0.000197 dolara çıkarmak için bayrak direğinin yüksekliğini kırılma noktasına ekleyerek belirlenen yüzde 220’lik bir yükseliş öngörüyor. Bununla birlikte, Girimath’a göre, Shiba Inu fiyatı 0,000649 doların üzerinde bir günlük kapanış yaşarsa bir kırılma meydana gelecektir. Girimath, yatırımcılara, SHIB 0.0000781 doların üzerinde daha yüksek bir zirve belirledikten sonra gelen ikincil bir onay beklemelerini tavsiye ediyor. Ayrıca fiyatın 0.0000123 dolar civarında yavaşlamasını beklemeleri gerektiğini söylüyor.

Öte yandan, analist, Shiba Inu fiyatı 0,000479 doları yeniden test ederse, boğaların yükseliş trendine bir kez daha şans vermesine izin verecek geçici bir çift dip formasyonunun görülebileceğini söylüyor. Bununla birlikte, alıcılar bu bariyeri savunamazlarsa, boğa flamasının yükseliş tezini geçersiz kılacak ve SHIB’i talep bölgesine girmeye zorlayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu