Kripto Paralar

Analist, SHIB İçin “Satın Alma Fırsatı” Dedi ve Düzeyleri Verdi!

Tecrübeli analist Jonathan Morgan’a göre, Shiba Inu fiyat hareketleri satış baskısının azalabileceğine ve yeni bir dip dalgasının geliştiğine dair kanıtlar gösteriyor. Analistin bu tahmini gerçekleşirse, SHIB fiyatı ayı piyasası trend çizgisinin üzerinde başka bir kırılmayı test etmeye hazırlanacak.

SHIB fiyatı, satıcıları geri çekerek boğalara bir fırsat veriyor

SHIB, ayı piyasası trend çizgisine (kırmızı diyagonal trend çizgisi) karşı dirençle karşılaşmaya devam ediyor. Alıcılar, Shiba Inu’yu ayı piyasası trend çizgisinin üzerine çıkarmak için birçok girişimde bulundu, ancak her girişim dirençle karşılandı. Analiste göre yakında daha yüksek bir kırılma meydana gelebilir. Jonathan Morgan şu kurulumu paylaşıyor:

  • 0.0000500 dolarda satın alma emri
  • 0.0000400 dolar bir zararı durdurma (stop loss)
  • 0.00008500 dolar kar hedefi (TP)

Analiste göre 0.0000500 dolar seviyesi giriş için uygun kabul edilebilir. Bu tetiklenirse, iki eşzamanlı olayın meydana gelebileceğini tahmin ediliyor.

  1. Volume Point Of Control (POC) noktasının üzerine çıkar.
  2. Bir Bullish Shakeout Formasyonu için gerekli tüm gereksinimleri karşılıyor.

Bullish Shakeout Formasyonu, Nokta ve Şekil analizinde en çok aranan tersine dönüş modellerinden biridir. Genel olarak, bu model yalnızca bir salınım veya trendin alt kısmında ve bir ayı piyasası trend çizgisinin kırılmasının yakınında geçerlidir. Bu model genellikle yeni boğa piyasaları başlatır veya önceki yükselişleri sürdürür.

Boğalar açgözlü olduklarını kontrol etmek isteyebilir

Analist bir diğer senaryoya da değiniyor. Shiba Inu fiyatı 0.0000350 dolara düşerse, long pozisyon için giriş geçersiz olur. 0,000425 doların altındaki herhangi bir hareket, muhtemelen 0,0000150 dolar alanına doğru bir ani çökmeyi tetikleyebilir. Kriptokoin.com hazırladığımız Jonathan Morgan analizlerine buradan göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu