Kripto Paralar

Analist SHIB Yatırımcılarını Uyardı: Felaket Bir İddia Yaptı!

Kriptokoin.com okuyucularımızın da yakından takip ettiği üzere, Shiba Inu (SHIB), devasa piyasa değeri ve yükseliş trade pozisyonuyla kripto dünyasını ateşe vermeye devam ediyor. Ayrıntılı olarak, SHIB şu anda CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre ilk on kripto para biriminde önde gelen kripto varlıklarıyla birlikte yer alıyor. Gerçekten de SHIB’nin bu başarısı dünya çapındaki yatırımcıların dikkatini çekiyor.

Analiste göre, SHIB ağıda FUD’a neden olabilecek bir şey var

Bununla birlikte kripto analisti Jay Manila’ya göre, meme-coin’in bu konumu, kripto dünyasındaki bazı topluluklarını da endişelendiriyor. Özellikle, traderlar, SHIB’nin Mayıs-Haziran aylarında yaptığı büyük fiyat pompasının ardından, gerilemesi nedeniyle tarihin tekerrür edebileceğinden korkuyor.

Yukarıdaki grafik, SHIB’nin Haziran ve Kasım aylarındaki fiyat karşılaştırmasını gösteriyor. Analist, Mayıs ayındaki fiyat artışının ardından SHIB’nin fiyatının yoğun bir şekilde zarar gördüğü belirterek, fiyatın neredeyse %90’a düştüğünü ve bu durumun SHIB holder’larının çoğunu ağlatan bir fiyat pozisyonu olduğunu hatırlatıyor.

Bu arada, grafik aynı zamanda SHIB’nin mevcut fiyat pozisyonunu da gösteriyor ve Mayıs ayında yaptığı modelle aynı modeli alıyor. Sonuç olarak, traderlar ve yatırımcılar şimdi SHIB’nin daha önce yaptığı gibi aynı yolu izleyebileceğinden endişe ediyor. Analiste göre, gerçekten bu durum, SHIB ağında (Fear, Uncertainty, Doubt) FUD’a neden olabilecek bir şey.

Öte yandan analist, günümüzde SHIB’in, ağında çok sayıda harika teknoloji inşa ettiğini ve bir meme parasına göre yavaş ama emin bir şekilde ağını, dünya çapındaki holder’larının kullanabileceği gerçek kullanım durumlarına sahip olacak şekilde dönüştürdüğünü belirtiyor. Analist, bu sayede kriptonun platformuna daha fazla yatırımcı davet etmesi ve yükseliş pozisyonunu koruması için büyük bir şans olduğunu düşünüyor. Yazının yazıldığı sırada, Shiba Inu (SHIB), 0,00005515 dolarlık bir fiyatıyla ve 30 milyar doların üzerinde devasa bir piyasa değeriyle işlem görüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu