Kripto Paralar

Analist Tezli: Bu Altcoin, SHIB’ten Daha Güzelini Yapacak!

Tecrübeli piyasa analisti Jonathan Morgan, Floki Inu için geçmişinde sınırlı olmakla birlikte, daha fazla altcoin spekülatörünün ilgisini çektiğini söylüyor. Analiste göre Floki Inu’daki yeni FOMO fırsatları için Shiba Inu’nun (SHIB) terk edilmesi durumunda, SHIB fiyatı aşağı yönde daha derin bir düşüş hareketine maruz kalabilir. Ancak analist, piyasasının her iki yönde işlem fırsatları sunduğunu ekliyor.

Floki Inu, altcoin fiyatlarının momentumunu çalarak ralliye hazırlanıyor

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Morgan Jonathan göre Floki Inu için iki yönde de fırsatlar mevcut. Long pozisyon almak isteyenler için giriş, bir önceki altcoin boğa piyasası trend çizgisinin yeniden test edilmesine bağlı olabilir. Analist, fiyatın 0,0030 üzerinde ivme kazanacağı noktada, FLOKI için 0,0033 dolarda satın alma emri, 0,0030 dolar civarında stop loss (zararı durdur) ve %100 Fibonacci genişleme seviyesi olan 0,0043 doları kar alma seviyesi olarak belirliyor. Aşağıdaki grafikte de görüldüğü üzere, iki ila üç kutuyu takip eden bir durdurma, girişten sonra elde edilen kârların korunmasına yardımcı olabilir.

Diğer yandan short pozisyon fikri tetiklenirse, analiste göre varsayımsal long giriş fikri geçersiz olacak. Ayrıca, short pozisyon alırken belirli kurallara dikkat edilmelidir. Morgan bunun için, FLOKI‘de 0.00027 dolar seviyesinde satış durdurma emri, 0,00031 dolarda zararı durdur ve 0,0013 dolarda öngörülen bir kar hedefi belirliyor. Uyarı, Bull Trap veya Bullish Fakeout’un gerekliliğidir. Bir boğa tuzağı çift tepenin bir X üzerindeyken, bir ayı tuzağı çift tepenin 2X üzerindedir. Analist, iki ila üç kutuluk durdurmanın, girişten sonra elde edilen kar oranlarının korunmasına yardımcı olacağını belirtiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu