Kripto Paralar

Analist, Üstel Büyüme Beklediği 5 Altcoin’in İsmini Verdi!

Kripto kanalı Altcoin Daily analisti, Kasım ayında yükselişe geçmesini beklediği 5 düşük değerli altcoin projesini aboneleriyle paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

Analistin listesindeki ilk altcoin Opulous (OPUL)

Opulous, Algorand üzerine kurulmuş, sanatçılara finansman sağlamak için daha doğrudan ve erişilebilir bir yol sağlarken aynı zamanda herkese dünyanın en hızlı büyüyen ve en kazançlı endüstrilerinden birine yatırım yapma fırsatı sunan, merkezi olmayan bir peer-to-peer DeFi kredi platformu.

Platform kısa süre önce, yarım milyondan fazla bağımsız sanatçı için köklü bir müzik dağıtım yönetimi ve etiket hizmeti olan kardeş şirketi Ditto Music’in bu yıl altın rekor KSI kazandığını duyurdu. Ayrıca Ditto Music, NFT alanında daha yenilikçi projeler geliştirmeyi amaçlayan heyecan verici bir işbirliği ortaklığında LINE Tech Plus’a katılıyor. Analiste göre, ortaklık duyurusu sonucunda OPUL tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,19 dolara ulaştı.

En hafif Blockchain Mina Protocol (MINA)

Mina Protokolü, DApp’leri daha verimli çalıştırmak için hesaplama gereksinimlerini azaltmak için oluşturulmuş minimal bir “özlü Blockchain” dir. Altcoin, kullanımdaki büyümeye rağmen boyutu sabit kalacak şekilde tasarlandığından dünyanın en hafif Blockchain’i olarak tanımlanıyor.

Eylül ayında Polygon, Ethereum ölçeklendirme çözümlerine gizlilik getirmek için Mina Protocol’ü entegre ettiğini duyurdu. Yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine göre MINA, son 24 saatlik zaman diliminde %1,43 kayıpla 4,29 dolardan işlem görüyordu.

NFT oluşturmak için ideal bir altcoin projesi Xcad Network (XCAD)

XCAD Network, içerik oluşturuculara, her bir içerik oluşturucunun hedef kitlesinin ve içeriklerinin katılımını simgeleyerek, teşvik edilmiş bir ekonomi yaratmaları için DeFi araçları sağlıyor.

Analist, altcoin projesinin aynı zamanda içerik oluşturucular için özel bir NFT Marketplace’e de ev sahipliği yaptığını ve nadir ve sınırlı sayıda NFT’lerin tek tıklamayla oluşturulmasını sağladığını vurguluyor:

XCAD, tam bir ekosistem pazarı oluşturarak YouTuber’ları simgeliyor. Zilliqa ve ZIL ekibi MVP’yi oluşturdu. Uzayda en üst düzey bir ZIL projesidir!

Blockchain oyun korku markası Fear (FEAR)

Fear, ünlü Whack It serisinin yaratıcılarından ilk Hybrid NFT token ve Blockchain oyun korku markası. Holder’lar, tüm NFT satışlarından ve tradinden büyük ölçüde kazanç sağlıyor. Token’i elinde tutan oyuncular, NFT evrenine erişim imkanı kazanıyor, oyun alanlarında çiftçilik yapmak ve kazanmak için oynuyor.

Fear Museum Beta’nın piyasaya sürülmesiyle birlikte, HorrorVerse Geliştirici Planlarını gösteren yol haritalarını yayınladılar. HorrorVerse, müzenin giriş kapısı olmasıyla birlikte yarattıkları benzersiz bir korku metaverse oyun dünyasıdır.

Son altcoin projesi Don-key (DON)

Don-key, hem verim çiftçileri hem de likidite sağlayıcıları için giriş engelini azaltan ve DeFi dünyasını iki farklı insan grubuna açan demokratikleştirici bir verim çiftçiliği ağı.

Sonuçta, düşük yatırım fonu olanlar ve kendilerini beceri ve stratejilerde ustalaşmaya adayamayanlar DeFi dünyasına katılmak için gerekli. Analist, şunları söylüyor:

Don-key’in platformu, modern çiftçilerinin rock yıldızı olmalarını sağlıyor! Mimariyi inşa ettiler ve yeni ve yenilikçi verim çiftçiliği stratejilerinin planlarını ortaya koydular ve şık
komisyon karşılığında likidite sağlayıcılarıyla paylaştılar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu