Kripto Paralar

Analist, Yatırım Yapılacak ve Yapılmayacak Altcoin’leri Paylaştı!

Türkiye’de yaygın bir şekilde takip edilen bir kripto para analisti olan ve Twitter’da “Paradotor” adını kullanan Enes Turan, takipçilerine Bitcoin ve altcoin piyasasına yönelik tavsiyede bulundu. Kriptokoin.com olarak detayları paylaşıyoruz…

Enes Turan: Bu altcoin projelerini önermiyorum!

Twitter’da 698 binin üzerinde takipçisi bulunan kripto para fenomeni Enes Turan, geçtiğimiz haftalarda attığı bir tweet’inde takipçilerine “maliyetinin yüzde 5’i üzerinde coin önermediğini” söyledi. Paradotor; Holo (HOT), Trust Wallet Token (TWT)’ı önermediğini çünkü bu “maliyetinin çok aşağısında kaldığını” belirtti. REEF, SXP gibi coin’leri de yükseldiği için önermediğini söyledi. Uygun olan coin’ler olarak ise Auto (AUTO) ve Flamingo Finance’e (FLM) yer verdi.

AUTO, Binance Smart Chain’de (BSC) Aralık 2020’nin sonlarında başlatılan Autofarm protokolünün yerel yardımcı programı ve yönetişim tokenıdır. Autofarm, kullanıcıların Autofarm kasalarında stake yaparak verim çiftliği havuzlarından varlıklarından yüksek getiri elde etmelerini sağlayan zincirler arası bir getiri toplayıcıdır.  Yazım sırasında 1.091 dolardan el değiştiriyor.

Flamingo Finance (FLM) ise Neo Blockchain’ine ve Poly Network birlikte çalışabilirlik protokolüne dayanan merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformudur. Birkaç DeFi uygulamasını tek bir ekosistemde birleştirir. FLM, yazım sırasında yüzde 4.6’lık bir yükseliş ile 0.62 dolardan işlem görüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu