Kripto Paralar

Analistler: Bitcoin’de Bu Düzeylerden Gözlerinizi Ayırmayın!

Bitcoin boğaları piyasa değerine 1 trilyon dolarda tutabilmek için 60.000 dolar altında destek aramaya devam ediyor. Decentrader analistlerinden Filbfilb’e göre 50 ve 100 günlük hareketli ortalamalar belirleyici olabilir.

Bitcoin fiyat analizi

TradingView’den alınan verilere göre, Bitcoin (BTC) fiyatı 19 Kasım’da Bitstamp borsasında 55.640 dolara kadar düştü. Bir aydan uzun süredir en düşük seviyelerinden yararlanan Bitcoin, o zamandan beri önemli ölçüde sıçramayı başaramadı ve şimdi fiyat tahminleri değişmeye başlıyor.

Ticaret platformu Decentrader’da analist olan Filbfilb, en son YouTube güncellemesinde 50 günlük ve 100 günlük hareketli ortalamanın (MA) boğalara yardımcı olabileceği konusunda uyardı. BTC/USD daha sonra Filn’in ilk tahminini geçerek 100 günlük MA’yı 53.000 doların hemen üzerinde bıraktı. Analist takipçilerine daha sonra, 100 MA koruma fiyatı şansının “oldukça iyi” olduğunu söyleyerek, “Kesinlikle tekrar 53.000 dolardan uzun bir noktayı bekleyeceğim” dedi.

Bu seviye, Bitcoin’in daha önce kalıcı olduğu düşünülen 1 trilyon dolarlık piyasa değeri ile örtüşüyor. Bu arada Filbfilb ve diğerleri için sorunlara neden olan, fiyat düşüşüne rağmen Bitcoin türevlerine hala ilgi yüksek. Bunun, uzun vadeli işlem yapan traderlere bağlı olduğundan şüpheleniyor. Filb sonuç olarak, ya bir geri tepme yoluyla temiz bir süpürme ya da pozisyonlarının “temizlenmesini” bekliyor.

Balinalar dip fiyatlardan alımlara devam ediyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, bu hafta üçüncü en büyük BTC adresi satın almaya devam etti. Bakiyesini 207 BTC artırarak 62.000 dolara yükselttikten sonra, bunu 1.647 BTC, 700 BTC ve 484 BTC alımı şeklinde daha büyük birikimler izledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu