Kripto Paralar

Analistten Uçuk Kestirim: Bu Metaverse Coin’leri Fırlayabilir!

Kripto para analisti Jay Freed, altcoin sezonu hız kazanmaya başlarken büyük yükseliş yaşayacağını düşündüğü 3 metaverse coin projesini yakın zamanda yayınladığı bir videoda paylaştı.

Jay Freed, bu 3 metaverse coin projesine dikkat çekti

Jay Freed’in dikkat çektiği ilk metaverse coin’i, Ethereum Blockchain’ine dayalı olan OVR oldu. Freed, bu altcoin hakkında “Bu, daha önce teknik olarak mümkün olmayan AR deneyimleri yaratmada yepyeni bir fırsatlar alanı açıyor” ifadelerini kullanarak “Başka hiçbir platform, ne Blockchain ne de geleneksel dünya şu anda bunu başaramaz” diyor. Freed, teknolojisiyle kullanıcıların OVR’nin “Map to Earn” potansiyeli ile ceplerinde bulunan akıllı telefonlar aracılığıyla fiziksel konumları tarayarak OVRLand tarayıcısı ile OVR tokenları kazanmasını sağlayacağını söylüyor.

İkinci sırada Kalao (KLO) var. Kalao, sanal dünyalar geliştirmek ve iş kullanım senaryolarının dijital dönüşümünü sürdürmek için VR teknolojisinin benimsenmesini hızlandıran bir çerçeve sağlar. Analist, Kalao Marketplace’in hem X-Chain hem de C-Chain ağlarını destekleyen, birden fazla açık artırma türü sunan ve ödüllendiren hızlı, güvenli ve düşük ücretli Avalanche Blockchain’i tarafından desteklendiğini de belirtiyor.

Sonuncu olarak analist, hem oyunculara hem de oyun geliştiricilerine yeni fırsatlar sağlamak için tasarlanmış Blockchain tabanlı bir PC oyun dağıtım platformu olan Ultra (UOS)’ya dikkat çekiyor. Kriptokoin.com olarak analistin değindiği coin’leri paylaşsak da, bu piyasanın oldukça riskli olduğunu ve bazı uzmanların ulaşılması zor hedefler ortaya koyduğunu belirtmekte fayda var.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu