Kripto Paralar

Analistten Uçuk Varsayım: Bu 3 Metaverse Coin’i Fırlayabilir!

Popüler kripto analisti Jay Freed, radarında olan ve aya yükselmek üzere olan 3 metaverse coin projesini takipçileriyle paylaşıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak Jay Freed’in tahminlerini okuyucularımız için hazırladık.

Metaverse coin projeleri: BLOK, HERO ve STARL

Listede ilk sırada, 21 milyon Bitcoin’i tanımak için 21 seviyeden oluşan bir metaverse Gökdelen olan Bloktopia (BLOK) yer alıyor. Analiste göre Blocktopia, bir merkez olarak hareket edecek ve her seviyedeki kripto deneyimini memnuniyetle karşılayacak:

İlk kez, kullanıcılar kripto bilgilerine ve sürükleyici içeriğe tek bir yerden erişebilecekler. Bloktopia’lılar, gayrimenkul sahipliği, reklam geliri, oyun oynama, ağ kurma ve çok daha fazlası yoluyla gelir elde edebilecek.

Analist ayrıca, Bloktopia’nın dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı 3D Oluşturma Motorunu kullanarak çarpıcı görselleştirmeler ve kullanıcı deneyimi oluşturmak için bu teknolojiden yararlanacağını da belirtiyor.

Metahero (HERO), oyunlarda, VR’de, sosyal medyada ve online modada kullanılmak üzere ultra gerçekçi 3B avatarlar ve sanal öğeler üreten, 3B tarama ve modelleme teknolojisini piyasaya getiriyor. Analist şu hususların altını çiziyor:

Özellikle, Metahero, 3D tarama ve modelleme için Wolf Studio ile işbirliği yaptı. Bu, kullanıcıların “oyun, sosyal, moda ve NFT’ler oluşturmak ve sanat eserlerini taramak” için avatarlar oluşturmasına olanak tanıyor.

Analist, topluluk tarafından hareket eden ve tamamen merkezi olmayan bir metaverse coin projesi olan StarLink (STARL) için şunları söylüyor:

Yaptıkları şey, aslında uzay istasyonu inşa etmeleri. STARL tokenleri, galaksinin çok gerçek bir çeyreğine yerleştirilmiş gerçek bir dünya uzay istasyonunu taklit edecek olan Starl İstasyonunda sanal arazi satın almak için yatırım aracı haline geliyor.

Şunu özellikle belirtmemiz gerekiyor ki analistin paylaşımları, gerçekleşme ihtimali düşük tahminler olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu