Kripto Paralar

Balinalar Durmaksızın SHIB Biriktiriyor! “Sıradaki Maksat Bu”

Shiba Inu, balinalar milyonlarca dolar değerinde SHIB satın aldıktan sonra patlayabilir. Ethereum balinasının 49.9 milyar Shiba Inu tokeni biriktirmek için 1.2 milyon dolar harcadığı bildiriliyor. Shiba Inu tokeni artık Coin Cloud aracılığıyla ABD ve Brezilya’daki 4000 ATM’den satın alınabilir oluyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

SHIB alan balinalar

Shiba Inu, Ekim 2021’in ilk iki haftasında Asya‘da trend olan ilk 10 kripto para arasında yer aldı. Shiba Inu, kripto Twitter’da 637.366 mention ile geçtiğimiz hafta sosyal hakimiyette ikinci sırada yer aldı. Memecoin patlamaya hazırlanırken balinalar tarafından Shiba Inu birikimi devam ediyor. Dogecoin katili, popülerlik açısından Bitcoin‘den sonra sosyal medyada trend oluyor. Analistler, balinalar birikmeye devam ettikçe Shiba Inu fiyatında %100 artış bekliyor. Ethereum balinası olarak tanımlanan büyük bir cüzdan yatırımcısı, bugün erken saatlerde Binance’de 1.2 milyon dolar harcadı ve 49.9 milyar SHIB’i satın aldı. SHIB fiyatı, memecoin’deki büyük bir rallinin ardından düştü; balinalar düşüş boyunca Dogecoin katilini biriktirdi.

Tarihsel olarak, SHIB fiyatındaki bir düşüşü balina birikimi ve ikinci bir yükseliş takip ediyor. Traderlar SHIB’de başka bir boğa koşusu bekliyor. SHIB ekosistemindeki güncellemeler, “Shiboshis” (ShibaSwap’ta basılan 10.000 NFT) için adlandırma özelliğini ve Coin Cloud ATM’lerinde memecoin satın alma özelliğini içeriyor. Coin Cloud, ABD ve Brezilya genelinde 4000 ATM ile dünyanın en büyük iki yönlü dijital para birimi ağı olarak kabul ediliyor. ATM ağı artık SHIB’yi destekliyor. Bu, SHIB’i kullanıcılar için daha erişilebilir hale getiriyor ve faydasını artırıyor.

Coin Cloud, haberi Twitter hesabında paylaştı

SHIB’nin sosyal medyadaki traderlar arasındaki popülaritesi, devasa rallisiyle zirveye ulaştı. Memcoin’in sosyal hakimiyeti Bitcoin’den sonra ikinci sırada ve CoinGecko, SHIB’yi Asya’daki en popüler 10 kripto para biriminden biri olarak listelemiş durumda (1 Ekim-15 Ekim).

Bir kripto para birimi analisti ve SHIB traderı olan @army_shiba, altcoin fiyatının %100 artmasını ve bir sonraki hedef olan 0,0005 dolara ulaşmasını bekliyor.

FXStreet analistleri SHIB fiyat trendini değerlendirdi ve Shiba Inu’nun istikrarlı bir destek üzerinde işlem yaparken boğa trendine devam edeceğini tahmin etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu