Kripto Paralar

Başarılı Analist, 5 Altcoin Belirledi: Delicesine Boğa Koşusu!

Kripto stratejisti bir Ethereum rakibinin delicesine boğa göründüğünü söylüyor ve ralli öngördüğü 4 diğer altcoin için öngörülerde bulunuyor. Yakından takip edilen kripto analisti ve traderı, patlayıcı bir altcoinin son derece “bullish” olduğunu söylerken ayrıca dört ek kripto para için ralli tahmin ediyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Öncü altcoin ile rakip

Trader Scott Melker, 673.200 Twitter takipçisine, akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın (AVAX) temel desteği 80 dolar civarında yeniden test ettikten sonra tüm zamanların en yüksek seviyesini 100 doların üzerine çıkarmasını beklediğini söyledi. Melker: “Yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi. Destek kapağını arayın. Delicesine yükseliş grafiği, daha yüksek dipler ve daha yüksek zirvelerden başka bir şey değil” diyor.

Sırada Binance ekosistemine güç sağlayan yardımcı program tokeni Binance Coin (BNB) var. Melker, BNB’nin 700 dolara yakın tüm zamanların en yüksek seviyesini yakaladığını görüyor.

Melker’in listesindeki bir diğer kripto para da, 50 dolardaki direnci desteğe dönüştürdükten sonra 60 doların üzerinde yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselmeye hazır olduğunu söylediği birlikte çalışabilir blockchain Polkadot (DOT).

Melker ayrıca merkezi olmayan müzik akışı protokolü Audius’u (AUDIO) yakından takip ediyor. Kripto analistine göre, AUDIO, piyasayı iki aydan fazla bir süredir düşüşte tutan çapraz direnci çıkardıktan sonra 4.99 dolarda bir direnç daha kaldı.

Melker’in radarındaki son token, yeni nesil oyun metaverse projesi Star Atlas (ATLAS). Kripto strateji uzmanına göre, 0.17 dolarlık direncin üzerine bir hareket, muhtemelen ATLAS’ın 0.24 doların üzerindeki hedefine yükselmesine yol açacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu