Kripto Paralar

Başarılı Analist: Bu Altcoin, Kasım Ayındaki Yıldızlardan Olabilir!

Türkiye’deki kripto para topluluğunun merakla takip ettiği analistlerden biri olan Enes Turan (Paradotor), gece saatlerinde attığı bir tweet’te popüler altcoin projesi Holo’ya (HOT) dikkat çekti. Turan ayrıca, HOT tweet’inin ardından, seçtiği coin’lerle ilgili olarak “bunların uzun bekleyişin ardında hep büyük patlamalar yaşadığını” söyledi.

Analistten popüler altcoin HOT’a yönelik yorum: Kasım ayındaki yıldızlardan biri olabilir

Twitter’da Paradotor olarak tanınan Enes Turan, bugün gece saatlerinde attığı bir tweet’inde 1.6 milyar dolarlık piyasa değeri ile sekseninci sırada yer alan Holo’dan (HOT) bahsetti. Analiste göre, bu popüler altcoin’in grafiğinde “inanılmaz bir sıkışma var”. Analist, altcoin’de sene sonuna doğru bir sürü haber olduğuna işaret ederek HOT’un “Kasım ayındaki yıldızlardan biri” olabileceğini söylüyor.

Gerçekten de, 15 Ekim’de Holo ekibi tarafından paylaşılan bir Holo yol haritasında, ağda pek çok gelişmenin yer alacağı görülebiliyor. Yazım sırasında 0.0093 dolardan el değiştiren HOT, son 24 saatte yüzde 0.6’lık bir yükseliş kaydetti. Son 7 günde ise yüzde 3.4 kaybetti.

Enes Turan, HOT tweet’inin ardından “Benim boğa için seçtiğim tüm coinlerin ortak özelliği yatay şekilde uzun süre akümüle olmaları, bu kadar uzun bekleyişin ardında hep büyük patlamalar meydana gelmiştir. Pozisyonum nettir,” ifadelerini kullandı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Enes Turan, seçtiği coin’leri takipçilerine aktarıyor. Geçtiğimiz günlerde SXP HOT, TWT, AUTO, REEF, FLM, NWC, TFBX token’larının “boğa sepetinde” olduğunu paylaştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu