Kripto Paralar

Başarılı Trader: SHIB ve Ripple İçin Bu Düzeyler Geliyor!

Yakından takip edilen bir kripto trader’i Scott Melker, meme coin Shiba Inu’nun (SHIB) tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmaya hazır göründüğünü ve Ripple (XRP) için destansı bir ralli öngördüğünü söylüyor. Bizde Kriptokoin.com olarak Melker’in analizlerinin özetini derledik. SHIB ile başlıyoruz…

Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri

Scott Melker, yakın tarihli bir Youtube yayınında, Shiba Inu’nun son birkaç hafta içinde aşağı yönlü tutan çapraz bir direnç aldıktan sonra yükselişe geçtiğini söyledi. Analiste göre SHIB’de ATH seviyelerine yakın bir bölge olan 0.00089 dolar hedeflenebilir:

Satın aldım çünkü grafikte patlıyor ve tekrar zirvelere dönebileceğini düşünüyorum… SHIB’in bir ton hacmi var. Bu dört saatlik mumun birkaç günün en büyüğü olduğunu ve patladığını görüyoruz. Burada hedefim (0.00089 dolar).

Scott Melker, Bitcoin ve Ripple fiyat tahminleri

Kripto stratejisti ayrıca, çapraz direncini ortadan kaldırdığını ve destek olarak yeniden test ettiğini söylediği açık kaynaklı kripto para birimi XRP’yi de yakından izliyor. Melker’in grafiğine göre, Ripple (XRP) 1,96 dolara yükselmeye hazırlanıyor ve mevcut değeri olan 1,19 dolardan %64’ün üzerinde potansiyel kazançlar işaret ediyor.

Bitcoin’e (BTC) gelince, Melker, bir kriptonun momentumunu izleyen göreceli güç göstergesi (RSI) zayıflık belirtileri gösterdiği için önde gelen kripto para biriminin düşüş eğiliminde olduğunu söylüyor:

Buradan sonrasını getiremeyecek gibi görünüyor. Doğru bir düşüş sapmamız var. Günlük grafik üzerinde düşüş eğilimi. Bu genellikle, özellikle aşırı alımdan çıktığında ortaya çıkar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu