Kripto Paralar

Binance CEO’su Konuşuyor: İşte NFT, Altcoin ve Piyasa Öngörüleri!

İşlem hacmiyle en büyük kripto para borsası olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Bloomberg canlı yayınına konuk oldu. Zhao; Bitcoin, altcoin, NFT’ler ve GameFi gibi alanlardan konuştu. Kriptokoin.com olarak detayları sizlerle paylaşıyoruz…

Binance CEO’su: Bitcoin ve altcoin projeleri sonsuz bir yöne gidebilir

Yaklaşık bir saat önce Bloomberg’in canlı yayınına katılan Binance CEO’su ve kurucusu Changpeng Zhao, kripto para alanına yönelik yorumlarıyla gündeme geldi. Yalnızca Bitcoin ve altcoin’lerden değil, GameFi ve NFT’lerden, hatta Squid Game tokenından da bahsetti. Zhao, kripto para piyasasının sonsuz bir yöne gidebileceğinden bahsederek ne kadar ürün yaratılırsa o kadar büyüyeceğini söyledi.

Zhao ayrıca, Squid Game’den esinlenerek üretilen; fiyatı önce çok yükselip ardından sert bir düşüş yaşayarak yatırımcıları zor durumda bırakan SQUID tokenına da değindi. Bu tokenın arkasındaki kişinin fonları toplayıp kaçtığı düşünülüyor. Bu tokena değinmesinin sebebi, SQUID’in Binance Smart Chain’de çıkarılmış olmasıydı. CZ, Squid Game’in kontrol edemediği merkeziyetsiz finans borsasında yaşandığını, ancak yapılabilecek hamleleri olduğunu söyledi. Dolandırıcının kim olduğunu bulmaya çalıştıklarını belirtti.

Binance CEO’su ayrıca, sürekli borsa hakkında çıkan soruşturma dedikodularına da değindi. ABD merkezli medya kuruluşlarının ısrarla borsanın soruşturma altında olduğunu söylemeye devam ettiğini; ancak böyle bir durum olmadığını belirtti. Zhao, borsa yetkililerinin her ülkenin regülatörleriyle konuştuğunu ekledi. Son olarak GameFi, NFT’ler ve taraftar tokenlara odaklı alanlara yatırım yaptıklarını  belirtti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu