Kripto Paralar

Bir Shiba Inu Öyküsü: Dairesini Sattı SHIB Aldı! Şimdi…

Bir Shiba Inu yatırımcısı, meme coin’lerde şansını denemek için dairesini sattı ve hepsini kaybetse bile 15 yıl bekleyeceğini söyledi. Bunu SHIB fiyatının 0,10 dolara ulaşacağı söylentilerle yaptı. Sonra Reddit platformunda hikayesini kripto para topluluğuyla paylaştı. İşte yaşananlar…

Bir gönderide, SHIB satıp daire aldığını söyledi

Paylaşımları için Reddit platformunu kullanan bu kişi, Shiba’yı satın almak için dairelerini “az önce sattığını” söyledi. Post’lardan bir kısmı:

Neredeyse 4 milyar Shib aldım, şimdi gelecekte en az 0,01 veya 10 sent alana kadar tutuyorum ve 10 yıl mı yoksa 15 yıl mı süreceğini umursamıyorum. Ve her şeyimi kaybedersem, gerçekten umrumda değil, güvenebileceğim iyi bir işim var, çok fazla değil, ama yakın gelecekte daha iyi olmak için oynayacağım.

Geçenlerde başka bir Shiba yatırımcısı, hayat birikimlerinin kriptoya bağlı olduğunu ve evsiz olmasına rağmen kendisini zengin edene kadar satmayı reddettiğini söylemişti. Yatırımcı belki de ev satın alabilen diğer iki kişinin ayak izlerini takip etmeyi umuyor. Başarabilenlerden Terrance J Leonard, 2.000 dolarlık kripto para yatırımının 1 milyon dolara yükseldiğini ve hayalindeki evi satın almasına izin verdiğini açıklıyor. Ve bir başka gizemli trader, kripto paralardan elde edilen hayat değiştiren kârın, aynı zamanda bir ev satın alabildiği anlamına geldiğini söylüyor. Kripto para ikramiyesini kazanmanın diğer hikayeleri arasında, sadece altı ayda 160.000 dolar kazanan bir erkek ve kız kardeş ikilisi de var.

Avusturalya meme coin’ler hakkında uyarıyor

Kriptokoin.com haberlerinde 16 Kasım’da yayınlanan Avustralya Merkez Bankası’nin (RBI) meme coin’leri “aşırı riskli” ve “spekülatif” varlık olarak nitelendirdiği tutanak raporuna buradan göz atabilirsiniz.

  • Herhangi bir kripto para birimi olmak üzere yatırım yapmak yüksek riskleri beraberinde getirir.
  • Herhangi bir yatırımda, paranızın değerinin hem düşmesi hem de artması riski vardır.
  • Birçok tecrübeli tradere göre yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz para yatırım için tercih edilmelidir.
  • Kriptolar, uçucu ve spekülatif oldukları için diğer yatırımlardan daha riskli olabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu