Kripto Paralar

Bitcoin, DOGE ve SHIB Tahlili: Hangi Düzeyler Beklenmeli?

DOGE ve SHIB gibi meme coinlerin sürekli yükselişini görme şansı ne kadar mümkün? Haftanın son günü, ilk 10 kripto paranın tamamı yükselişe geçti. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

DOGE, SHIB ve BTC yorumları

Bitcoin (BTC) geçen hafta %2,90 arttı. Yükselişe rağmen, boğalar inisiyatifi ele geçiremediği ve 67.000 dolardan zirveye geri dönemediği için Bitcoin (BTC) yatay işlem görmeye devam ediyor. İşlem hacmi düşük, bu da önümüzdeki hafta BTC işlemlerini 60.000-66.000 dolar aralığında görme şansının yüksek olduğu anlamına geliyor. Düşüş senaryosu, ana kripto desteği 56.560 dolardan kırarsa ve bunun altında sabitlenirse anlamlı hale gelir. Bitcoin, yazım zamanında 62.044 dolardan işlem görüyordu.

Öte yandan DOGE, bu hafta Bitcoin (BTC) ile neredeyse aynı fiyat hareketini gösterdi. DOGE, en fazla likidite bölgesinin yakınında işlem görmeye devam ettiği için ne yükselişte ne de düşüşte. Analist Denys Serhiichuk’a göre, boğalar DOGE’yi 0,3 dolar civarında bölgeye geri getirirse, yükselişin devam etmesi beklenebilir. Analiste göre, artan işlem hacmi olası büyümeyi teyit edebilir. DOGE, yazım zamanında 0.2638 dolardan işlem görüyordu.

SHIB bugün ana kaybeden. Kırmızı bölgede işlem gören, ilk 20 listesindeki tek kripto para. Günlük zaman diliminde SHIB, 0,00005 ABD doları seviyesinde destekten false bir çıkış yaptı. Şu anda kripto para, destek ve direnç arasında geniş bir aralıkta işlem görüyor. Daha fazla fiyat hareketi açısından, SHIB, analist Denys Serhiichuk’a göre daha fazla enerji kazanabilmesi için belirtilen seviyelerde işlem yapmaya devam edebilir. SHIB, basın zamanında 0,00005746 dolardan işlem görüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu