Kripto Paralar

Bitcoin Fiyatı İçin Yılsonu İddiaları Çıktı: Bu Düzeyler Bekleniyor!

Bitcoin (BTC)’de devam eden yükseliş ivmesi, ProShares ETF’nin onayı sonrasında BTC’deki sermaye akışıyla körüklendi. Bitcoin fiyatı 62,000 doların üzerine ulaştı ve analistler BTC fiyatından çok daha ağır davranıyor. Diğer yandan, 6 haneli fiyat tahminlerini ikiye katlayan uzmanlarda var.

Bitcoin ETF, 2021 yılı sonundan önce ralli başlatabilir mi?

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, ilk BTC borsa ticareti fonu Salı günü alım satım yapmaya başlayacak. Bu, en büyük kripto para biriminin çok sayıda izleyici tarafından kullanılabilir hale getirmek için ayarlanmıştır. ProShares, Bitcoin Stratejisi ETF için planlar yapıyor.

SEC, Valkyrie Investments, Invesco ve VanEck tarafından sunulan ek teklifler ve diğer fonlara ilişkin ek teklifleri değerlendirecek. Destekleyenler, onaylanan Bitcoin ETF haberinin ardından tekliflerin bu sefer gözden geçirmesini bekliyorlar. SEC yeni teklifleri 75 gün boyunca gözden geçirdi ve düzenleyicilerden herhangi bir itiraz gelmezse fon alım satım için hazır olacak.

MicroStrategy, 114,042 BTC tutuyor

Bitcoin ETF’nin duyurulmasından bu yana MicroStrategy, SEC duyurusunun en büyük lehdarlarından biri olarak ortaya çıktı. Bitcoin’in fiyatı MicroStrategy’in BTC başına ortalama maliyetinin yaklaşık iki katı olduğu için, iş istihbaratı şirketinin varyanlarının toplam değeri önemli ölçüde artmıştır.

12 Eylül’de, MicroStrategy’in BTC cüzdanındaki ortalama fiyat BTC başına 27,713 dolardır. Şirket toplamda 114,042 BTC tutuyor.

Uzmanlar BTC için yol sunana 6 haneli fiyatlar bekliyor!

Fiyat tahminleri için, Bitcoin Center NYC’nin yaratıcısı Nick Spanos, kısa bir süre önce şu sözleri kaydetti:

Bitcoin ve kripto para piyasasının büyük olasılıkla çok güçlü bir 4. Çeyrek geçireceğini ve 2022 yılına kadar tüm zamanların en yüksek dönemlerini göreceğimizi tahmin ediyorum.

Spanos, BTC fiyatının 2021 yılı bitmeden 100,000 dolara çıkacağını tahmin etti. Girişimci, ekonomist ve yatırım stratejisti Raoul Pal, BTC için 200,000 dolarlık bir hedef belirledi. Ayrıca analistler, BTC fiyatlarını değerlendirdi ve Bitcoin’in fiyatın 58,500 doları aşmasından bu yana bütün düşüş tezlerini geçersiz kılacağı öngörüsünde bulundu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu